Valiti meditsiinieriala tudengite jaoks atraktiivsemaid tööandjaid

Tööandja brändingu agentuuri Instar ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt korraldatud Atraktiivsete Tööandjate Päeval tunnustati atraktiivsemaid tööandjaid üheksas kategoorias, millest olulisimad olid kõrgkoolide, kutsekoolide õpilaste ja tööealise elanikkonna atraktiivseimad tööandjad. Lisaks tunnustati tudengite sihtrühma atraktiivsemad tööandjad majanduse, infotehnoloogia, tehnika, õiguse, meditsiini ja humanitaarvaldkonnas.

Üle-eestilises uuringus, mis viidi läbi märtsis-mais ja kus osales üle 6000 osaleja, valiti ka meditsiinieriala tudengite jaoks kõige atraktiivsemaid tööandjaid. Meil on Melivas suur-suur rõõm ja au, et tudengid valisid meid sel aastal auväärsele neljandale kohale!

2023. aasta meditsiinieriala tudengite atraktiivseimad tööandjad (118 hulgast):

  1. Confido Meditsiinikeskus
  2. SA Tartu Ülikooli Kliinikum
  3. SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
  4. Meliva Qvalitas
  5. AS Ida-Tallinna Keskhaigla
  6. Fertilitas Erahaigla
  7. SYNLAB Eesti OÜ
  8. Tervise Arengu Instituut
  9. AS Lääne-Tallinna Keskhaigla
  10. Terviseamet

Rohkem infot selleaastase Atraktiivsete Tööandjate ürituse kohta leiab SIIT.

Eelmiste aastate täielikud edetabelid on üleval aadressil https://www.instar.ee/uuring/. Instar on tööandja brändingu agentuur, mis tegeleb 2007. aastast tööandja maine alaste uuringute läbiviimisega ja tööandja brändingu täisteenuste pakkumisega Balti riikides ja Soomes. Uuringut viiakse läbi alates 2010. aastast.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.