Vaimse tervise keskus nüüdsest Lõõtsa esinduses Ülemiste linnakus

Varasemalt Qvalitase Valukoja esinduses tegutsenud vaimse tervise keskus on kolinud. Kolmapäeval, 23. novembril alustas Qvalitas Arstikeskus vaimse tervise teenuse osutamist aadressil Lõõtsa 5, Ülemiste linnakus.

Qvalitase vaimse tervise spetsialistide tegevusvaldkonnad on laiapõhjalised ning Lõõtsa esindusse on oodatud nii eraisikust pöörduja kui äriklient või ärikliendi töötaja. Saame aidata nii era- kui tööelu puudutavates küsimustes ja tasakaalu hoidmises, oleme toeks vaimse tervise probleemide ennetamisel ja vajadusel nõustame ka kriiside lahendamisel.

Uues Lõõtsa esinduses töötavad töö- ja organisatsioonipsühholoogid, kliinilised psühholoogid, psühholoog-nõustajad, lisaks psühholoogid, kes spetsialiseerunud paari- ja pereteraapiale, psühhoteraapiale, ning ka vaimse tervise õed, psühhiaatrid, superviisorid, coachid, kriisinõustajad ja loovterapeut. Kõikide teenuste terviklik pakkumus annab vaimse tervise spetsialistil võimaluse suunata pöörduja vajadusel kolleegi vastuvõtule.

Rõõmuga jagame, et paralleelselt Lõõtsa ruumide avamisega saab nüüdsest kõikide vaimse tervise teenuste ning spetsialistidega tutvuda Qvalitase kodulehel.

Vastuvõtule registreerumiseks kasutage Qvalitase broneerimissüsteemi, valimaks sobiv kontakt- või kaugvastuvõtu teenus. Kui sobivat teenust või spetsialisti broneerimissüsteemist ei leia, siis palume pöörduda telefonitsi +372 566 768 48 või info@meeletervis.ee


Alates 2021. aasta kevadest kuuluvad Qvalitas ja Unimed Soome rohkem kui sajandipikkuse kogemusega tervishoiuettevõttele Mehiläinen. Qvalitasel ja Unimedil on kokku 18 esindust, viis meditsiinilise erivarustusega tervisebussi, ning patsientide kaugvastuvõtte võimaldav rakendus Digikliinik.

Kahepeale annavad Qvalitas ja Unimed tööd ligi 1000 inimesele ning aastas tehakse kliinikutesse kokku üle 300 000 visiidi. Ettevõtete ühises terviseteenuste portfellis on üld-, eriarsti- ja hambaravi erialad, töötervishoiuteenused, vaimse tervise nõustamine ning terviseanalüüsid ja -diagnostika.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.