Uus lastearst alustab vastuvõtte Ülemiste esinduses!

Rõõmuga tervitame Qvalitas Arstikeskuse peres uut lastearsti, kelle vastuvõtud algavad juba 16.septembril!

Kogenud lastearsti dr Helen Pärna vastuvõtule saab aja broneerida Qvalitas Arstikeskuse iseteeninduskeskkonnas, vastuvõtu hind on 55€

Pediaater

Dr Pärna on õppinud Tartu Ülikoolis geenitehnoloogiat ning lõpetanud nii arstiteaduse kui üldpediaatria erialad.

Arsti emakeeleks on eesti keel, ent tänu suurepärasele keeleoskusele saab dr Pärna vajadusel appi võtta ka inglise, soome või hispaania keele sõnavara, et patsiendi terviseküsimusele lahendus leida. Mõningasel määral vestleb arst ka vene ja saksa keeles.

Patsientide võimalikult mitmekülgsel abistamisel toetab dr Pärnat aastatepikkune kogemus erinevates Eesti ja Soome haiglates, taastusravi- ja tervisekeskustes.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.