Uuel aastal uute teadmistega!

Qvalitase koolituskeskusest leiab 2023. aastal laia valiku harivaid ja arendavaid koolitusi.

Korraldame aasta lõikes igal kuul nii töötervishoiu kui esmaabi esmaseid ja täiendkoolitusi. Huvilistel on võimalus end või oma töötajaid aegsasti kirja panna ning plaanida 2023. koolitustegevused ruttamata.

Tasuliste avalike koolituste kõval on saadaval ka sisekoolitused, mida saab soovi korral oma asutusse kohapeale tellida. Sisekoolituste teema, toimumise koha ning kuupäeva lepime kokku eraviisiliselt vastavalt ettevõtte soovile.

Sisekoolitus on hea võimalus anda suuremale meeskonnale ülevaade taastumise olulisusest, ärevushäiretest töökohal, muudatustega toimetulekust, motivatsiooni hoidmisest, ergonoomikast, töötervishoiust , südame tervisest, või luu- ja lihaskonna probleemide ennetamisest.

Kui sobivat koolitust ei leidu, siis saab enda huvist märku anda aadressil hinnapakkumine@qvalitas.ee Osalejaid saab registreerida vastava koolituse juures päringuvormi täites.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.