Terve, rahulolev ja produktiivne töötaja – registreeri uuele ergonoomika koolitusele

Ergonoomika põhimõtete rakendamise üldisemaks eesmärgiks on terve, rahulolev ja produktiivne töötaja. Luues soodsad ja tõhusad tegevusviisid ning kasvatades teadlikkust saame oma tervist paremini hoida ning olla tulemuslikud nii tööl kui eraelus.

Koolitusel juhime tähelepanu kõige olulisematele ergonoomika aspektidele, käsitletakse luu- ja lihaskonna vaevuste kujunemise füsioloogilisi, psühhosotsiaalseid ning individuaalseid tegureid. Olles uusi teadmisi ja oskusi omandanud suuname osalejad kaasa mõtlema kuvaritöökoha kujundamise osas – millised on ergonoomilised asendid, kuidas töövahendeid kasutada ja üldist töökeskkonda jälgida.


Ergonoomika koolitust viime läbi nii oktoobris kui novembris!
Registreeri siin:

Kontoritöötaja ergonoomika koolitus – qvalitas


Qvalitas Arstikeskuse uue ergonoomika koolituse peamine eesmärk on ennetada või leevendada võimalikke kuvaritööga seotud terviseprobleeme – oodatud on nii kontoritöötajad kui ka need, kes valdava osa päevast kasutavad arvutit või veedavad istuvas asendis.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.