Täna, 12. mail, tähistatakse õdede päeva!

Qvalitas Arstikeskus soovib ilusat rahvusvahelist õdede päeva!

Rahvusvahelist õdede päeva tähistatakse alates 1965. aastast. 12. mai on Florence Nightingale’i sünnipäev, keda peetakse õenduse kutseala rajajaks.

Täname südamest kõiki Qvalitas Arstikeskuse õdesid, kellega on uhke tunne kõrvuti sammuda ning kelle panus ühiskonda on hindamatu väärtusega. Ühtlasi soovime ilusat õdede päeva kõikidele õenduse eriala valinutele ja praktiseerijatele!

Teame, et meie õdedest õhkub headust ja abivalmidust ning mis peamine, nende sees tuksub soe süda, mis soovib aidata. Soovisime saadud soojuse eest tänutäheks pakkuda midagi ligilähedast.

Täna, 12. mai hommikul leidsid õed tööle tulles eest hallid superkangelase pusad, mille tootjaks Eesti üks vanimaid rõivafirmasid, Marat.

Suur tänu teie hoole ja soojuse eest ning et aitate hoida Eesti inimeste tervist.

Soovime teile ilusat pidupäeva!

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.