Vere kolesteroolipaneel

Qvalitas Arstikeskus pakub laias valikus vere paneelanalüüse. Vere paneelanalüüsid on komplekssed analüüsid mitmete probleemide põhjuste leidmiseks. Analüüsid annavad ülevaate organismi hetkeseisundist, luues võimalused haiguste ennetamiseks ning varajaseks avastamiseks.

Paneel koosneb kokku viiest näitajast: üldkolesterool, LDL-kolesterool, HDL-kolesterool, triglütseriidid ja mitte-HDL kolesterool. Kõrge LDL-kolesterooli tase on üks olulisemaid südame-veresoonkonnahaiguste riskitegureid. Kolesterooli taset on eriti oluline hinnata, kui teil on näiteks diagnoositud diabeet, kõrge vererõhk, südame isheemiatõbi või teie lähiperekonnas on esinenud infarkte.

Analüüsid võib anda 2-3 tundi pärast kerget einet. Põhjalikuks nõustamiseks südame-veresoonkonnahaiguste riskide osas soovitame analüüse andes kontrollida õe vastuvõtul ka oma vererõhku ning pöörduda tulemuste ning soovituste saamiseks Qvalitase Digikliinikusse arsti konsultatsioonile.

Teenuses sisaldub

  • Kolesterool
  • LDL-kolesterool
  • HDL-kolesterool
  • Mitte-HDL kolesterool (arvutuslik)
  • triglütseriidid
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.