Töötajate vaktsineerimine

Vaktsineerimine on kohustuslik kõigil neil töökohtadel, kus töö iseärasuste tõttu esineb nakatumisoht.

Siinkohal peab tööandja korraldama ja rahastama kõik vajalikud vaktsineerimised, mille määramise aluseks on töökeskkonna riskianalüüs ja arsti ettepanek. 

Tõusvat trendi näitab ka töötajate vaktsineerimine sesoonse gripi ning COVID-19 vastu, kuna see aitab tööandjal vähendada töötajate nakatumise riski, takistada nakkushaiguste levikut ning tagada ettevõtte toimepidevus. Vaktsineerimisega näitab tööandja üles hoolivust nii oma töötajate kui klientide suunal.

Sageli kaalub tööandja ka puukentsefaliidi vastast vaktsineerimist. Et tegemist on haigusega, mille puhul on nakatumise oht kõrge ning tagajärjed võivad olla tõsised, siis on vaktsineerimine üks võimalus, kuidas meeskonda hoida.

Soovitame meie arstidega nõu pidada ka tööalaste välisreiside puhul, kuna paljudes eksootilistes riikides tuleb arvestada asukohariigi kehtestatud vaktsineerimisalasi nõudeid ja Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) vaktsineerimissoovitusi.

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.