Vaktsineerimine

Kohustuslik on vaktsineerimine kõigil neil töökohtadel, kus töö iseärasuste tõttu on nakatumisoht. Siinkohal peab tööandja korraldama ja rahastama kõik vajalikud vaktsineerimised, mille määramise aluseks on töökeskkonna riskianalüüs ja arsti ettepanek. 

Tõusvat trendi näitab ka sesoonse gripi vastu töötajate vaktsineerimine, kuna see aitab tööandjal vähendada töötajate nakatumise riski, takistada gripi levikut ning tagada ettevõtte toimepidevus. Gripi vastu vaktsineerimine näitab tööandja hoolimist nii oma töötajatest kui klientidest.

Soovitame meie arstidega nõu pidada tööalaste välisreiside puhul, kuna paljudes eksootilistes riikides tuleb arvestada asukohariigi kehtestatud vaktsineerimisalasi nõudeid ja Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) vaktsineerimissoovitusi.

Broneeri aeg vaktsineerimisele ettevõttes: hinnapakkumine@qvalitas.ee

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.