Vaimse tervise õe vastuvõtt

Vaimse tervise õde on õde-spetsialist, kes on spetsialiseerunud vaimse tervise õenduse erialal. Ta omab süvendatud teadmisi ja oskuseid vaimse tervise ja psühholoogilise heaolu hoidmiseks, vaimse tervise seisundi esmaseks hindamiseks, psüühikahäiretega inimeste ja nende pereliikmete nõustamiseks.   

Vaimse tervise õde hindab ja analüüsib terviseriske, nõustab patsienti ja tema lähedasi, õpetab eneseabivõtteid, vajadusel suunab edasi teise eriala spetsialisti juurde (nt psühhiaater, psühholoog, kliiniline psühholoog, psühholoog-nõustaja, töö- ja organisatsioonipsühholoog, jt), tutvustab erinevaid teraapiaid sobiva abivõimaluse leidmiseks. 

Vestelge vaimse tervise õega aega broneerimata seitsmel päeval nädalas Qvalitase Digikliinikus Rohkem infot:Digikliinik – qvalitas Vaimse tervise õe tavavastuvõtule broneerimiseks võtke ühendust 5667 6848 või info@meeletervis.ee

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.