COPSOQ III vaimse tervise küsimustik

Qvalitase tervisekontrolli raames on töötajal unikaalne võimalus täita vaimse tervise küsimustik Copenhagen Psychosocial Questionnaire ehk COPSOQ III.

Tegemist on Maailma Terviseorganisatsiooni ja Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni esile tõstetud ning Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu agentuuri poolt parimaks tavaks tunnistatud meetodiga töötajate vaimse tervisega seotud terviseriskide avastamiseks ja parandamiseks.

Qvalitases kasutatakse selle meetodi kõige uuemat ja tänapäevasesse töökeskkonda sobivamat COPSOQ III ehk küsimustiku kolmandat versiooni, mida saab rakendada kõikide töölaadide ja ettevõtete korral, suurusest ja sektorist olenemata.

Unikaalset testi on tõlgitud rohkem kui 25 keelde, mis võimaldab tulemusi ka erinevate riikide ja sektorite vahel võrrelda ning laiemaid järeldusi teha.

COPSOQ III kasutajasõbralikumaks kasutamiseks on Qvalitas koostöös Tallinna Tehnikaülikooli vanemlektori Liina Randmanni ja meie töö- ja organisatsioonipsühholoogidega loonud küsimustikule e-toe, mis võimaldab küsimustikku täitnud inimesel kohe saada teada tulemused. Loodud süsteem tõlgendab vastaja tulemusi ning edastab ka lühikesed ettepanekud.

Nii tulemused kui ettepanekud annavad töötervishoiuarstile esmase ülevaate visiidile saabuva töötaja töökeskkonna psühhosotsiaalsest seisundist, mis võib soodustada terviseprobleemide kujunemist.

Tervisekontrollijärgne tagasiside töötajale

Töötaja, kes soovib oma COPSOQ III vaimse tervise küsimustiku tulemusi arutada töö- ja organisatsioonipsühholoogiga, saab pöörduda info@meeletervis.ee või helistades +372 566 768 48

COPSOQ III tagasiside raames analüüsib töö- ja organisatsioonipsühholoog pöörduja tulemusi, loob seoseid töönõudmiste, -ressursside ja stressitaseme vahel.

Töö- ja organisatsioonipsühholoogi abiga saab töötaja leida sobivad personaalsed lahedused vaimse tervise hoidmiseks tema töö keskkonnas.

Ülevaatlik koondraport tööandjale

Tervisekontrollides täidetud COPSOQ III küsimustike põhjal koostavad meie töö-ja organisatsioonipsühholoogid tööandjale raporti, milles esitatud andmed kajastavad organisatsiooniüleseid keskmisi tulemusi.

Käesolev ülevaade annab tööandjale võimaluse saada üldpilt organisatsiooni psühhosotsiaalsest seisundist ning muutustest ajas.

Loe lisaks koondraportist.

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.