Ülevaatlik koondraport tööandjale

Tervisekontrolli raames on töötajal võimalus täita vaimse tervise küsimustik Copenhagen Psychosocial Questionnaire ehk COPSOQ III.

Kõikide täidetud küsimustike põhjal koostavad meie töö- ja organisatsioonipsühholoogid tööandjale raporti, milles esitatud andmed kajastavad organisatsiooniüleseid keskmisi tulemusi.

Raportis on tulemused esitletud valdkondade lõikes koos sissevaatega igasse valdkonda, näiteks töönõudmiste valdkond ja selle alamkategooriad nagu töötempo ja töökoormus.

Kiire tempo ja suur koormus on töökeskkonnas laialt esinev kombinatsioon, mis avaldab negatiivset mõju töötaja vaimsele tervisele, kuid tööandja saab sellele tähelepanu pöörata ning aidata negatiivset mõju leevendada. 

Käesolev ülevaade annab tööandjale võimaluse saada üldpilt organisatsiooni psühhosotsiaalsest seisundist ning muutustest ajas.

Raportis kajastatud tulemuste põhjal teevad töö- ja organisatsioonipsühholoogid ettepanekud psühhosotsiaalsete riskide leevendamiseks ja ennetamiseks nendes valdkondades, mille keskmised tulemused on mõõdukad või nõrgapoolsed. 

Raporti lahutamatuks osaks on kohtumine töö- ja organisatsioonipsühholoogiga, et arutada konkreetseid samme koos tööandjaga, mida ette võtta töötajate vaimse tervise hoidmiseks ja läbipõlemise ennetamiseks.

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.