Töötaja tervis

Qvalitas Arstikeskus on Eesti suurim ja kõige pikaajalisema kogemusega töötervishoiuteenuse pakkuja.

Qvalitase ärikliendi teenused hõlmavad professionaalset üld- ja eriarstiteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil.

Võtame arvesse ohutegureid, millega töötajad kokku puutuvad, ning seadustest – töötervishoiu ja tööohutuse seadus ja töötajate tervisekontrolli kord – tulenevaid ettekirjutusi.

Pöörame suurt rõhku enamesinevate haiguste, nagu näiteks südame-veresoonkonnahaigused ning sagedamini esinevad pahaloomulised kasvajad, varajasele avastamisele.

Tervena elatud aastad aitavad inimestel olla tööturul olla kauem aktiivsed

Oleme veendunud, et tööandja edu pant on terve ja rahulolev töötaja ning meie kogemus näitab, et ettevõtte head majandustulemused käivad käsikäes tööohutuse ja töötervishoiuga.

Oleme pikaajaline töötervishoiu partner suurele osale Eesti ettevõtetest ning teenindame kliente väga erinevatel tegevusaladel, tööstustest idufirmadeni.

Kõik terviseteenused ühe teenusepakkuja juurest

Qvalitas Arstikeskuse arstide, spetsialistide ja teenuste nimistu täieneb pidevalt, et töötajal oleks mugavalt võimalik saada kõiki terviseteenuseid ühe teenusepakkuja juurest.

Qvalitase hinnatud arstide ja spetsialistide võrgustik tagab teenuse kvaliteedis järjepidevuse ja võimaldab töötajal tunda end tervisepartneri suhtes turvaliselt ja hoitult.

Suurendame tööandja valikuvõimalusi ja parandame kvaliteetse ravi kättesaadavust

Qvalitase esindustesse üle Eesti on koondunud rohkem kui 25 eriala ning 300 spetsialisti teenused.

Spetsialistidest töötavad meiega optometristid, füsioterapeudid ja massöörid ning oluline roll on õendusosakonnal.

Panustame järjekindlalt teenindusvõimekusse, et abi oleks kättesaadav just seal, kus seda enim vaja.

Väljakujunenud teenuste võrgustik võimaldab pakkuda tervishoiuteenuseid sõltumata töötaja asukohast

Meie teenuste kvaliteet on ühtne nii arstikeskuses, tervisebussis kui kaugvastuvõtul – abi on ühtviisi kiire, kvaliteetne ja sõltumatu.

Qvalitase statsionaarsed keskused asuvad Eesti suuremates piirkondades ning tervisebussid võimaldavad töötervishoiuteenuseid osutada ka nendes piirkondades, mille vahetus läheduses arstikeskust ei asu.

Oleme tööandja esimene valik just tänu paindlikule teenusele – arvukad esindused, kaugvastuvõtud ja tervisebussid aitavad teha tervishoiuteenused kättesaadavaks üle Eesti.


Töötervishoiu kliendile oluline info

Qvalitases on võimalik tööandjal tervisekontrolle mugavalt hallata iseteeninduskeskkonnas:

ISETEENINDUSKESKKOND TÖÖTERVISHOIU TEENUSTE BRONEERIMISEKS

Enne teenusele tulemist palume tutvuda patsiendi meelespeaga:

PATSIENDI MEELESPEA TÖÖTERVISHOIU TERVISEKONTROLLI TULIJALE

Ärikliendi töötajatel palume enne tervisekontrolli täita iseteeninduses vaimse tervise küsimustik ning tervisekontrolli kaart. Kaardiga saab ühtlasi tutvuda siin:

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.