Tööstressi ja läbipõlemise kaardistamine

Iga töö esitab töötajale teatud nõudmisi ehk aspekte, mis nõuavad pidevat füüsilist ja /või vaimset pingutust. Töönõudmistega toimetulek sõltub nii konkreetsest nõudmisest endast kui töötaja võimest sellega toime tulla.

Võimekal töötajal on töönõudmiste tasakaalustamiseks kõrged ressursid, ehk omadused, mis aitavad saavutada töö eesmärke, vähendada-tasakaalustada töönõudmisi või nendega kohaneda. Töönõudmiste ja –ressursside vaheline ebakõla on tööstressi allikaks ning pikka aega lahendamata jäetud tööstress võib omakorda viia läbipõlemiseni. 

Tööstressi ja läbipõlemise kaardistuse fookuses on tagajärjed, ehk töönõudmiste mõju töötajate vaimsele tervisele. Kaardistuse abil saab tööandja teadmise, milline on töötajate stressi- ja läbipõlemise tase ning esmased leevendused tagajärgedele. 

Kaardistuse teenuses sisaldub
 • Küsimustiku läbiviimine organisatsioonis 
 • Töö- ja organisatsioonipsühholoogia know-how jagamine 
 • Kaheosalised järeltegevused erinevate meetoditega 
 • I osas fookus põhjalikumal probleemikaardistusel 
 • II osas fookus probleemi esmasel leevendamisel 

  Telli Teenus

  Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

  NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.