Tervisetõendid

Qvalitas Arstikeskus väljastab kõiki tervisetõendeid, mis on kooskõlas Eesti seadusandlusega, näiteks tervisetõendid autojuhiõiguste saamiseks, tööle ja õppima asumiseks või töö jätkamiseks. Osade tervisetõendite eest tasub tööandja, kuid osade tõendite eest tuleb tasuda ise.

Palun uurige kindlasti enne meie juurde tulekut järele, kuidas on vastava tõendi eest tasumine teie töökohas korraldatud. Küsimuste korral palume pöörduda meie registratuuri poole.

Oluline info mootorsõidukijuhi tervisetõendi taotlejale

Visiidile tulles on vajalik, et tõendit väljastaval arstil on ligipääs kliendi varasematele terviseandmetele ja patsiendi poolt eelnevalt täidetud elektronilisele tervisedeklaratsioonile, mis peaks olema täidetud mitte varem kui 30 päeva enne arsti vastuvõttu.

Arstile jääb õigus tervisekontrolli käigus soovida lisauuringuid ja tõendit mitte väljastada kui patsiendi terviseseisund ei vasta nõuetele. Lisauuringuid on enamasti võimalik teostada Qvalitases kohapeal. Uuringute hind lisandub tervisetõendi maksumusele. Pidevat jälgimist vajavate krooniliste haiguste ning ka näiteks sõltuvusprobleemidega patsientidel soovitame tervisetõendi taotlemiseks pöörduda oma raviarsti (nt perearsti) poole.

Teenuse eest tuleb tasuda ka juhul, kui arsti otsusel tõendit ei väljastata.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.