Tervisepaketid

Qvalitas Arstikeskus pakub laias valikus tervisepakette. Valikus on mitmeid üldise tervisliku seisundi kontrollimiseks mõeldud pakette, samuti oleme mõelnud aktiivsete eluviiside harrastajatele.

Tervisepaketid aitavad varakult avastada ja ennetada enamlevinud terviseprobleeme. Näiteks on teada, et südame-veresoonkonna haigused on peamiseks surma põhjuseks maailmas ning risk haigestuda südame- veresoonkonna haigustesse tõuseb vanusega. Soodustavateks teguriteks on vähene liikumine, suitsetamine, alkoholi liigtarvitamine, ülekaal, vähene puu- ja köögiviljade söömine ning liigne soolatarbimine.

Erinevate haiguste – k.a. südame veresoonkonna haiguste – varajase ennetamisega ning erinevate elundkondade töö hindamisega tegeleme just nimelt süvitsi terviseauditis.

Eraldi oleme välja töötanud ka tervisesportlase paketi, mis on mõeldud füüsiliselt aktiivse eluviisiga inimestele, nii tervisesportlastele kui ka neile, kel soov lihtsalt oma tervist kontrollida, ehkki spordiga aktiivselt ei tegeleta, ning neile, kes alles plaanivad tervisespordiga alustamist.

Koostöös kodanikualgatusega Pikema Sõpruse Päev pööratakse Qvalitases iga aasta novembrikuus kõrgendatud tähelepanu meeste tervisele. Pikema Sõpruse Päevaga kutsutakse mehi tervisekontrolli, et anda neile võimalikult hea ülevaade oma peamistest laborinäitajatest.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.