Töötajate tervisekontroll

Qvalitas pakub teie töötajatele erinevates mahtudes tervisekontrolle, võttes arvesse ohutegureid, millega töötajad kokku puutuvad, ning seadustest (töötervishoiu ja tööohutuse seadus; töötajate tervisekontrolli kord) tulenevad ettekirjutused.

Kõige mahukamas terviseauditis pööratakse suurt rõhku enamesinevate haiguste, nagu näiteks südame-veresoonkonnahaigused ning sagedamini esinevad pahaloomulised kasvajad, varajasele avastamisele.

Qvalitas teostab tervisekontrolle üle Eesti. Meie keskused asuvad Eesti suuremates piirkondades ning meie tervisebussid võimaldavad töötervishoiuteenuseid osutada ka nendes piirkondades, mille vahetus läheduses meie tervisekeskust ei asu.

Töötajatel palume enne tervisekontrolli täita iseteeninduses tervisekontrolli kaart ja vaimse tervise küsimustik. Infoks:

Qvalitases on tööandjal võimalik tervisekontrolle mugavalt hallata iseteeninduskeskkonnas. Soovitame aegsasti tutvuda ISETEENINDUSKESKKONNA võimaluste ning PATSIENDI MEELESPEA sissekannetega.

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.