Tervikteenus ohutegurite hindamiseks

1. küsitlus

Kasutame universaalset tõenduspõhist mõõdikut COPSOQ III, mille abil kaardistame ettevõttes psühhosotsiaalsed riskid. Psühhosotsiaalsed riskid on igas töökeskkonnas samad, nende esinemise määr varieerub vastavalt töökeskkonna- ja ettevõtte profiilile. Küsimustikule saab vastata eesti, vene ja inglise keeles nii veebis kui paberil.

2. rühmaintervjuud

Meie kogenud töö- ja organisatsioonipsühholoogid viivad läbi rühmaintervjuud kokkulepitud gruppides, et anda töötajatele võimalus avada küsitluse vastuseid, avaldada arvamust ja teha ettepanekuid. Fookusgruppi juhib töö- ja organisatsioonipsühholoog, kelle ülesandeks on hoida vestlust kindlates raamides ja säilitada turvaline õhkkond.

3. sekkumiskava

Koostöös organisatsiooni esindajatega koostame praktilise sekkumis- ja tegevuskava, mis sobib just teie ettevõttele. Sekkumiskava sisaldab tegevusi, mis leevendavad või ennetavad ettevõtet ohustavaid psühhosotsiaalseid riske.

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.