Südame tervis

Südame tervis on võtmeteguriks hea tervise tagamisel ning täisväärtuslikul elul. Selleks, et süda oleks tugev ja heas vormis, on vaja teadlikult südame tervist hoida. Südame-veresoonkonna haigused on peamiseks surma põhjuseks maailmas ning risk haigestuda südame- veresoonkonna haigustesse tõuseb vanusega. Soodustavateks teguriteks on vähene liikumine, suitsetamine, alkoholi liigtarvitamine, ülekaal, vähene puu- ja köögiviljade söömine ning liigne soolatarbimine.

Qvalitase üheksasse esindusse on koondunud enam kui 25 erineva eriala teenused. Lai valik eriarste ning kaasaaegne meditsiinitehnoloogia on toeks südame ja versoonkonna haiguste ennetamisel ning varajasel avastamisel.

Teostame südame tervise seisukohast olulisemaid uuringuid ja analüüse, ning lisaks koolitame ka südame tervise teemadel. Ehhokardiograafia uuringuid teostame Qvalitase Tartu esinduses.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.