Reisimeditsiin

Reisi õnnestumiseks tasub reisiplaane tehes mõelda enda ja lähedaste tervise kaitsmisele. Suurt osa maailmas levivaid nakkushaigusi on võimalik ära hoida ennetava vaktsineerimise ja õige käitumisega.

Qvalitase reisimeditsiini kabinetis arutame koos läbi teie reisi eesmärgi ja sihtkoha ning vastavalt sellele koostame vaktsineerimisplaani. Teostame kohapeal vaktsineerimise ja väljastame rahvusvahelise vaktsinatsioonipassi.

Anname nõu, milliseid ravimeid reisile kaasa võtta ja juhiseid reisiapteegi koostamiseks. Reisimeditsiinikabinetti tuleks külastada vähemalt üks kuu enne reisi (soovitatavalt varem), et vaktsiinide kaitsevõime jõuaks mõjuma hakata ning teatud juhtudel jõuaks teha korduvvaktsineerimise. Ka viimase hetke reiside korral tasuks arstiga nõu pidada, sest on olemas terve rida ettevaatusabinõusid, mis tagavad tervise parema kaitse.

Vaata ka:

Vaktsineerimine

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.