Reisimeditsiin

Reisi õnnestumiseks tasub reisiplaane tehes mõelda enda ja lähedaste tervise kaitsmisele. Suurt osa maailmas levivaid nakkushaigusi on võimalik ära hoida ennetava vaktsineerimise ja õige käitumisega.

Qvalitase reisimeditsiini kabinetis arutame koos läbi teie reisi eesmärgi ja sihtkoha ning vastavalt sellele koostame vaktsineerimisplaani.

Teostame kohapeal vaktsineerimise ja väljastame rahvusvahelise vaktsinatsioonipassi.

Reisimeditsiinikabinetis anname nõu, milliseid ravimeid reisile kaasa võtta ja juhiseid reisiapteegi koostamiseks. Ka viimase hetke reiside korral tasuks arstiga nõu pidada. On olemas terve rida ettevaatusabinõusid, mis tagavad tervise parema kaitse.

Tavatingimustes tuleks reisimeditsiinikabinetti külastada vähemalt üks kuu enne reisi – soovitatavalt varem – et vaktsiinide kaitsevõime jõuaks mõjuma hakata.

Teatud juhtudel on vajalik teha ka korduvvaktsineerimine, milleks on tarvis aega varuda.

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.