Pere- ja üldarsti vastuvõtt

Qvalitases pakuvad esmatasandi arstiabi pere- ja üldarstid. Pere- ja üldarstide vastuvõttudele võivad pöörduda kõikvõimalike tervisemuredega patsiendid vanusest sõltumata.

Vajadusel saab arst edasi suunata vereanalüüsidele, uuringutele või väga spetsiifilise terviseprobleemi korral ka sobivale eriarstile.

Pere- ja üldarsti vastuvõttudest

Perearst on vastava spetsialiseerumise läbinud eriarst. Üldarst on arstiõppe läbinud arstina registreeritud spetsialist. Meie pere- ja üldarstid teostavad kaht tüüpi vastuvõtte:

  • tavavastuvõtt – nõustame eelneva broneeringu alusel arstikeskuses kohapeal
  • kaugvastuvõtte – nõustame ilma eelneva broneeringuta Qvalitase Digikliinikus ehk distantsilt

Qvalitases pääseb esmatasandi arsti vastuvõtule kiiresti. Kaugvastuvõtud toimuvad reaalajas ning konsultatsiooniks aega broneerima ei pea. Tavavastuvõtule pääseb sageli juba samal päeval.

Sagedasemad pere- või üldarstile pöördumise põhjused
  • põletikud (nt silmapõletik, kuseteedepõletik; ägeda hingamisteede põletiku korral esmane konsultatsioon Digikliinikus)
  • krooniliste haiguste ravi ja jälgimine (nt kõrgvererõhutõbi, diabeet)
  • ennetavad tervisekontrollid (arstiga konsulteerimine uuringute planeerimiseks ja tulemuste tõlgendamiseks)
  • tervisetõendi taotlemine (nt mootorsõidukijuhi tervisetõend)
Broneerimisest

Qvalitase perearstidega on võimalus tutvuda SIIN

Qvalitase üldarstidega on võimalus tutvuda SIIN

Tavavastuvõtule saab aja broneerida iseteeninduskeskkonnas

Kaugvastuvõtule Digikliinikusse saab suunduda ilma aega broneerimata SIIT

Pere- või üldarsti kaugvastuvõtt Digikliinikus
Digikliinik

Lisaks tavavastuvõttudele Qvalitase esinduses nõustavad Qvalitase arstid ka kaugvastuvõttude teel.

Qvalitase Digikliinikus saame abiks olla enamikes esmatasandi meditsiini puudutavates küsimustes.

Näiteks saavad pere- ja üldarstid Digikliiniku kaugvastuvõttude vahendusel patsienti nõustada nii ilmnenud külmetusnähtude, löövete, kõhuprobleemide, allergia, silmapõletiku, põiepõletiku, lapse haigestumise ja putukahammustuste, aga ka vaimse tervise, seksuaaltervise ning retsepti pikendamise küsimustes.

Kaugvastuvõtuks Digikliiniku keskkonna üles seadmine

Digikliiniku mugavaimaks kasutamiseks piisab rakenduse allalaadimisest, enda tuvastamisest ning järgnevalt saab asuda vestlusse üld- või perearstiga, kes annab asjakohast ja kvaliteetset tervisenõu.

Omades Digikliiniku rakendust on tervisenõu alati patsiendile lähedal, sõltumata asukohast. Digikliiniku mobiilirakendus on tasuta ning saadaval nii App Store’is kui Google Play poes.

Kui patsient soovib kaugvastuvõtuks kasutada nutiseadme asemel lauaarvutit, siis saab Digikliiniku keskkonda sisse logida SIIT.

Digikliiniku kaugvastuvõtul arstiga vestluse alustamiseks aega broneerima ei pea. Kaugvastuvõtu teel toimuva esmavisiidi ajal kaardistab arst patsiendi kaebused suunavate küsimuste toel ning aitab edasiste sammude osas.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.