Mehe tervis

Qvalitas Arstikeskuses on mehel võimalik teostada kõiki peamisi analüüse, mis võimaldavad hinnata mehe organismi hetkeseisu, südame-veresoonkonnahaiguste riski (kolesteroolide tase), diabeedi tekke riski või esinemist (glükohemoglobiini tase).

Üheskoos Qvalitase hinnatud arstidega saab mees ülevaate, kas alkohol või ravimid on kahjustanud maksa ja meesuguhormooni testosterooni taset. Soovitame jälgida kusihappe taset, et vähendada ning ennetada neeru- ja südamehaiguste riski. Oleme partneriks ka siis, kui soovitakse esnäärmevähi riski testida (PSA).

Tervisepaketid
Vere paneelanalüüsid
Qvalitases nõustavad mehi hinnatud spetsialistid

Qvalitases nõustavad arstid ja spetsialistid enam kui 25 erinevalt erialalt. Et mehe esimene kontakt terviseküsimustes on sageli tema perearst ja/või -õde, siis pakume esmatasandi vastuvõttudega tuge kõigis enamlevinud terviseküsimustes.

Vajadusel suuname patsiendi edasi lisauuringutele või vastava eriala spetsialisti vastuvõtule, nt kardioloogi, uroloogi või neuroloogi vastuvõtule, spordiarsti, reumatoloogi või füsioterapeudi juurde. Meie meditsiinipersonal nõustab nii reaalajas kui kaugvastuvõttude teel ning oleme toeks ka delikaatsete tervisemurede tuvastamisel ning lahendamisel.

Enamlevinud põhjused arsti poole pöördumiseks

Statistika kinnitab, et Eesti meeste tervisenäitajad on naiste omadest endiselt oluliselt kehvemad. Eesti Haigekassa andmetel on Eesti meeste oodatav eluiga võrreldes naistega peaaegu üheksa aastat lühem. Terviseuuring aastast 2022 näitab, et kuigi 60% meestest vanuses 40-49 hindab oma tervist vähemalt heaks, on vaid 28% neist normaalkaalus. Vererõhk on kõrge enam kui pooltel meestest.

Põhjust saab otsida sellest, et kuni viiekümnenda eluaastani kasutavad mehed tervishoiuteenuseid oluliselt vähem kui naised ning jõuavad seega meditsiinisüsteemi juba raskete ja kallist ravi vajavate väljakujunenud haigustega.


Qvalitases oleme toeks nii südame-veresoonkonna haiguste ennetamise kui varajase avastamisega. Anname endast oleneva, et aidata meest terviseporbleemide ennetamisel (nt eesnäärmega seotud probleemid, urineerimishäired, suguelundite piirkonnas esinevad nahamoodustised, jmt).

Broneerige aeg soovitud eriarsti või spetsialisti juurde iseteeninduskeskkonnas.

Mehe tervist puudutavates küsimustest saab esmast nõu küsida kaugvastuvõtu teel

Qvalitase Digikliinikus toimuvate kaugvastuvõttude teel saame nõu anda mitmetes mehe tervise seisukohast olulistes küsimustes. Konsulteerime seksuaaltervise osas, näiteks sugulisel teel levivate haiguste ning erektsioonihäirete ilmnemisel. Kaugvastuvõtul saab Digikliinikus nõu andev üld- või perearst olla toeks ka ravimiretsepti pikendamise soovi korral.

Digikliiniku mugavamaks kasutamiseks on patsiendil võimalus kasutada mobiilirakendust, mis on saadaval nii App Store’is kui Google Play poes. Kui patsient soovib arstiga vestlemiseks kasutada lauaarvutit, siis saab sisse logida SIIT. Digikliiniku arstiga vestlemiseks aega broneerima ei pea, lihtsalt logige sisse ning alustage vestlust.

Kaugvastuvõtu teel toimuv esmavisiit kaardistab ära patsiendi kaebuse arsti suunavate küsimuste toel ning aitab edasiste sammude osas. Qvalitase Digikliinikus saame abiks olla enamikes esmatasandi meditsiini puudutavates küsimustes.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.