Massööri vastuvõtt

Lõõgastav massaaž aitab vabaneda väsimusest ning leevendada pingeid. Peale pingutust mõjub massaaž lõdvestavalt väsinud ja kurnatud lihastele ning sobib hästi ka vaimsete pingete alandamiseks ja stressi vähendamiseks, rahustades närvisüsteemi.

Massaaži käigus mõjutatakse pehmeid kudesid (lihaseid, kõõluseid, sidemeid), mille tagajärjel paraneb lihaste ainevahetus ja verevarustus. Massaaživõtete valikul lähtutakse kliendi probleemist, eesmärgiga kas leevendada lihaspingeid, tõsta lihastoonust, suurendada ainevahetust ja vere-ning lümfiringet, leevendada valu jne.

Qvalitas Arstikeskuse esindustes on saadaval lühike ja pikk massaaž, st 30- ja 60-minutiline protseduur.

Qvalitase massööridega saab tutvuda SIIN

Broneerige aeg iseteeninduskeskkonnas

Juhime tähelepanu, et iseteeninduskeskkonnas kuvab massaaži aeg koos protseduuriks kuluva ettevalmistusajaga. Näiteks 30-minutilise massaaži broneerimisel kuvab ajaks 40 minutit.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.