Koroonaviiruse määramine PCR meetodil

Tasuliste proovide andmine – nii kiirtest kui PCR – toimub Qvalitase keskustes, mitte proovivõtutelkides.

Proovivõtutelkides osutame vaid avaliku testimise teenust (saatekirjadega). Antigeeni kiirtesti proovi on võimalik anda Qvalitase Tallinna (Ülemiste, Valukoja 7, 3. korrus), Pärnu (Suur-Sepa 14, 2. korrus) ja Tartu (Riia 2) keskustes.

  • Proovivõtmise ajal istuge selleks ettenähtud toolil ning toimige meediku juhiseid järgides.
  • Võtame teilt koroonaviiruse proovi steriilse tampooniga nina kaudu ninaneelust.
  • Proovi võtmine kestab ca 5 sekundit ning vajadusel kordame protseduuri. Proovi võtmise ajal võite tunda ninaneelus ebameeldivat survetunnet.
  • Proovi võtmise ajal palume teil mitte pead liigutada ega haarata proovivõtja käest või riietest. Samuti palume mitte teha muid järske liigutusi, mis võiksid proovivõtja tööd raskendada ja ka teile ebamugavusi põhjustada.
  • Tellitud proovi positiivse vastuse korral võtab Qvalitas Arstikeskus teiega ühendust telefoni teel.
  • Nii positiivne kui negatiivne analüüsitulemus laetakse lisaks ka teie digiloo keskkonda www.digilugu.ee.
  • Positiivse analüüsitulemuse korral teavitab Qvalitas Arstikeskus Terviseametit.
Tasulise koroonaanalüüsi hind

Teenuse hind on 45,00 € (koroonaviiruse SARS-CoV-2 analüüs Eesti Haigekassa hinnakirja alusel, lisandub proovi võtmise ja käitlemise tasu).

Soovi korral väljastame sertifikaadi negatiivse analüüsitulemuse kohta, selle hind on 10€

Qvalitas Arstikeskus ei nõusta reisiga seotud dokumentide ja riiki sisenemise tingimuste osas. Kontrolli aegsasti enne reisi, kas sertifikaadil kajastuv info vastab sihtriigi nõuetele.

Ettevõtetel palume analüüsimist puudutavates küsimustes võtta ühendust Qvalitas Arstikeskuse kliendihalduriga või aadressil hinnapakkumine@qvalitas.ee

Broneeri iseteeninduses

Logi sisse
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.