Koroonaviiruse antikehade analüüs (SARS koroonaviirus 2 IgG QN)

Teenuse broneerimiseks võtke palun ühendust telefonil 605 1500 või estonia@qvalitas.ee

Antikehade analüüs SARS koroonaviirus 2 IgG QN on senisest veelgi täpsem ning võimaldab tuvastada, kas patsient on koroonaviirust põdenud või kas antikehad on tekkinud vaktsineerimise järgselt. IgG antikehade kvantitatiivset analüüsi soovitatakse teha mitte varem kui kolm nädalat peale sümptomite avaldumist, positiivset PCR testi või vaktsineerimist.

SARS koroonaviirus 2 IgG QN analüüsi omadused
  • On kvantitatiivne, st annab antikehade hulga numbrilise väärtuse, mis võimaldab jälgida antikehade dünaamikat ajas ja hinnata immuunvastuse tugevust.
  • On tundlikum haiguse diagnoosimiseks selle hilises staadiumis või läbipõdemise järgselt. Kvantitatiivse testi tundlikkus on suurem kui varasemalt kasutusel olnud IgG ja IgM kombinatsiooni korral.
  • Võimaldab hinnata ka antikehade teket peale vaktsineerimist, sest vaktsiin indutseerib just ogavalgu vastaste antikehade moodustamist. Varasem IgG test seda ei võimaldanud, kuna määras vaid nukleokapsiidi vastaseid antikehi.
Analüüsi vastus

Vastused liiguvad patsiendi digilugu.ee keskkonda, kuhu pääseb ligi ID-kaardiga.

Broneeri iseteeninduses

Logi sisse
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.