Kirurgiline ravi

Melivas pääsete ravile kiiresti ja alati arvestades teie enda olukorda ja soove. Pisikirurgilisi protseduure ja lõikuseid teeme oma kliinikutes. Keerulisemaid päevakirurgilisi lõikuseid teeme koostöös heade partnerite Ülemiste Kirurgiakliiniku ja Fertilitasega. Lõikavaks arstiks on seejuures alati Meliva kirurg.

Operatsiooni planeerimine Melivas

Kui vajate operatsiooni, võtke ühendust Meliva klienditeenindusega või pöörduge otse sobiva spetsialisti vastuvõtule mõnes meie kliinikus. Igale lõikusele peab eelnema vastava kirurgi vastuvõtt Melivas, et arst saaks põhjalikult tutvuda teie tervisemurega ning koos teiega parima ravilahenduse planeerida.

Protseduuride ja operatsioonide üksikasjade kohta saate infot meie eriarstidelt. Tavalisemate protseduuride ja operatsioonide hinnad leiate meie hinnakirjast. Teeme koostööd kõikide suuremate eratervisekindlustuse pakkujatega Eestis.

Melivas teeme lõikuseid järgmistel erialadel:

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.