Kaugvastuvõtt Digikliinikus

Lapsevanemad teavad hästi, et pere pisemate tervisehädad ilmnevad ikka siis, kui vastuvõtud on lõppenud ning ees seisab pikk nädalavahetus. Kaugvastuvõtt Digikliinikus aitavab lapse tervisemurega kiirelt tegeleda. Viirus- ja külmetusnähud, allergilised sümptomid, lapse haigestumine või vajadus pikendada ravimiretsepti – sellistel puhkudel on lahenduseks Qvalitase Digikliinik ehk arsti kaugvastuvõtt.

Digikliiniku mugavaks kasutamiseks piisab rakenduse allalaadimisest, enda tuvastamisest ning järgnevalt saab asuda vestlusse üld- või perearstiga, kes annab asjakohast ja kvaliteetset tervisenõu.

Mobiilirakendus on saadaval nii App Store’is kui Google Play poes. Kui patsient soovib arstiga vestelda lauaarvutis, siis saab sisse logida SIIT. Digikliiniku arstiga vestlemiseks aega broneerima ei pea, lihtsalt logige sisse ning alustage vestlust.

Kaugvastuvõtu teel toimuv esmavisiit kaardistab ära patsiendi kaebuse arsti suunavate küsimuste toel ning aitab edasiste sammude osas. Qvalitase Digikliinikus saame lisaks lapse tervise muredele abiks olla enamikes esmatasandi meditsiini puudutavates küsimustes.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.