Digikliiniku kaugvastuvõtud

Olles pikaagene tööheaolu partner suurele osale Eesti ettevõtjatest teame, et terved, võimekad ja rahulolevad töötajad on eduka ettevõtte alus. Sestap pakume tööandjale tavavastuvõttude kõrval võimalust kasutada kaugvastuvõtte.

Kaugvastuvõttude põhiline eelis on teenuse kättesaadavus. Digikliinikus saate nii teie kui teie töötaja vestelda üld- või perearstidega aega broneerimata kasvõi töölaua tagant lahkumata. Qvalitase Digikliinikust on oma terviseprobleemile vastuse saanud 92% pöördujatest.

Digikliinik

Qvalitase Digikliinik töötab seitsmel päeval nädalas – k.a. pühadel:

  • Esmaspäevast reedeni, kl 08.00 – 20.00
  • Nädalavahetusel ja pühadel, kl 9.00 – 16.00

Qvalitase Digikliiniku kaugvastuvõtuteenus vähendab oluliselt terviseteenustega seonduvat halduskoormust. Tänu arstiabi kättesaadavusele sõltumata asukohast on töötaja tervise ja heaolu eest hoolitsemine senisest lihtsam. Kaugvastuvõtt on parim lahendus patsientidele, kelle terviseküsimus ei eelda ilmtingimata füüsilist läbivaatust ja vältimatuid lisauuringuid (nt radioloogilisi uuringuid).

Klienditeenindus

Klienditeenindus pakub töötajatele vajalikku tuge uute vastuvõttude broneerimisel või olemasolevate aegade muutmisel.

Arsti konsultatsioon

Ettevõtte töötajad saavad hõlpsasti suhelda arstiga ilma eelneva broneeringuta. Digikliinikus nõustavad patsiente Qvalitase esmatasandi üld- ja perearstid. Kõik arstid on saanud patsientide kaugnõustamiseks spetsiaalse väljaõppe, et antav terviseabi oleks võimalikult kvaliteetne ning turvaline.

Qvalitase Digikliinik põhineb ja tegutseb tugevas koostöös Soome juhtiva eratervishoiuettevõtte Mehiläineni Digikliinikuga, mis on tegutsenud juba aastast 2016 ning kus aasta jooksul saab abi üle miljoni patsiendi. Qvalitase Digikliiniku meeskonda juhivad Digikliiniku vastutav arst dr Siivi Nella Liikane ning Qvalitase meditsiinijuht dr Andreas Abel.

Retsepti pikendamine

Nõustame töötajat raviga jätkamise osas, kui see on kulgenud probleemideta ning patsient on käinud vajalikes plaanilistes kontrollides (ei pikendata psühhotroopsete ravimite retsepte).

Vaimse tervise hindamine ja nõustamine

Digikliinikus saab arstilt esmast nõu ning vajadusel suunamise vaimse tervise spetsialisti vastuvõtule.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.