Coaching

Coaching on protsess, mille keskmes on sisemise jõu ja julguse leidmise toetamine, mille tulemusena coachee mõtleb ja käitub teisel viisil ning on suunatud kestvatele positiivsetele muutustele.

Coaching on tõhus viis, et tuua välja tõelised väärtused ning saavutada meeskonnas meelsus, milleta äris pole võimalik saavutada maksimaalset tulemust. See aitab sügavamalt mõista, mil viisil saab inimene anda endast parima, aidates suurendada tal oma teadlikkust ja vastutust, mille kaudu kasvab inimese pühendumine ja tegutsemisvõime.

Coaching’ule on iseloomulik selge ja struktureeritud protsess, mis loob raamistiku ja konteksti, milles saab õppimine toimuda ja mille toel saavutatakse mõõdetavad muutused.

Struktureeritud protsess loob selguse fookuse eesmärkide, tegevuste sisu ja rollide osas ning toetab õppimist ja ennastjuhtivuse arengut coachees. 

    Telli Teenus

    Teenuse tellimiseks ja lisainfo saamiseks pöörduge läbi kontaktvormi meie kliendihalduri poole

    NB! Vorm ei ole sobilik tundlike andmete sh terviseandmete edastamiseks.

    Internet Explorer Icon

    NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.