Ambulatoorsed pisioperatsioonid

Väiksemate nahamoodustiste kirurgiline eemaldamine kohaliku tuimestusega. Vastuvõtule on oodatud patsiendid kellel esinevad üldkirurgilised patoloogiad nagu  erinevad kõhuseina songad (kubeme-, naba-, armi-, reiesongad), sapikivitõbi, reflukshaigus, pärasoole probleemid, alajäseme veenilaiendid, erinevad naha healoomulised kasvajalised moodustised (ateroomid, lipoomid, sünnimärgid), 

Tallinnas teostab protseduure dr Kaur Kersalu, kes on lõpetanud ortopeedia residentuuri ning täiendab end plastika ja rekonstruktiivkirurgia alal.

Tartus teostab protseduure üldkirurg dr Andrei Uksov, kes on põhikohaga arst-õppejõud üldkirurgia erialal Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Pisioperatsioonid, esmane
(sünnimärkide, ateroomide, väikeste lipoomide ja nahamoodustiste eemaldamine)*

lisandub histoloogiline uuring
* lisandub visiiditasu
Healoomuliste nahakasvajate nagu sünnimärkide, ateroomide e. rasunäärme ummistuste, väikeste lipoomide e. rasvkoe healoomuliste kasvajate ja muude nahamoodustiste kirurgiline eemaldamine.

Tegemist on pisikirurgilise protseduuriga, mis teostatakse lokaalanesteesias. Operatsiooni järgselt on haaval õmblused, mis tuleb hiljem eemaldada.
Sünnimärgi eemaldamine, iga järgnev
* lisandub histoloogiline uuring
Nahanäsade eemaldamine (üks piirkond)Nahanäsade e. healoomuliste pehmete nahamoodustiste, papilloomide eemaldamine.
Sissekasvanud varbaküüne operatsioon
* lisandub visiiditasu
Sissekasvanud varbaküüne eemaldamisel tehakse juhteanesteesia ning eemaldatakse põletikku põhjustav küüne osa, vajadusel koos põletikulise küünevalliga.

Operatsiooni järgselt on haaval õmblused, mis tuleb hiljem eemaldada.
Väikeste armide ja keloidarmide (kuni 5cm) ravi (esmane)Tegemist on süsteraviga.
Väikeste armide ja keloidarmide (kuni 5cm) ravi (korduv)Protseduuriks kulub orienteeruvalt 30min.
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.