Ambulatoorsed pisioperatsioonid

Väiksemate nahamoodustiste kirurgiline eemaldamine kohaliku tuimestusega.

Vastuvõtule on oodatud patsiendid kellel esinevad üldkirurgilised patoloogiad nagu  erinevad kõhuseina songad (kubeme-, naba-, armi-, reiesongad), sapikivitõbi, reflukshaigus, pärasoole probleemid, alajäseme veenilaiendid, erinevad naha healoomulised kasvajalised moodustised (ateroomid, lipoomid, sünnimärgid), 

Tallinnas teostab protseduure dr Kaur Kersalu, kes on lõpetanud ortopeedia residentuuri ning täiendab end plastika ja rekonstruktiivkirurgia alal.

Tartus teostab protseduure üldkirurg dr Andrei Uksov, kes on põhikohaga arst-õppejõud üldkirurgia erialal Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Pisioperatsioonid
– sünnimärkide eemaldamine
– ateroomide eemaldamine
– väikeste lipoomide eemaldamine
– nahamoodustiste eemaldamine
Healoomuliste nahakasvajate nagu sünnimärkide, ateroomide e. rasunäärme ummistuste, väikeste lipoomide e. rasvkoe healoomuliste kasvajate ja muude nahamoodustiste kirurgiline eemaldamine.

Tegemist on pisikirurgilise protseduuriga, mis teostatakse lokaalanesteesias.

Operatsiooni järgselt on haaval õmblused, mis tuleb hiljem eemaldada.
Nahanäsade eemaldamine Nahanäsade e. healoomuliste pehmete nahamoodustiste, papilloomide eemaldamine.
Sissekasvanud varbaküüne operatsioon Sissekasvanud varbaküüne eemaldamisel tehakse juhteanesteesia ning eemaldatakse põletikku põhjustav küüne osa, vajadusel koos põletikulise küünevalliga.

Operatsiooni järgselt on haaval õmblused, mis tuleb hiljem eemaldada.
Väikeste armide ja keloidarmide ravi Tegemist on süsteraviga.
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.