Saa osa Meliva tutvumispäevast Tartus!

24.aprillil algusega kl 14.00 leiab meie Tartu kliinikus aset tutvumispäev. Kui sooviksid lähemalt näha Meliva tööelu, siis osalussoovist saab märku anda hiljemalt 20. aprillini: Registreeri end Meliva tutvumispäevale Tartus – RSVP 20. aprill (Preview) (office.com)

Sel korral Tartus toimuval sündmusel räägime, millises suunas uus ühendettevõte liigub ja mida pakuvad Meliva arstikeskused meil töötavatele arstidele ning patsientidele.

Osalejaid tervitavad Meliva arstikeskuste meditsiinijuht, üldarst dr Andreas Abel, Meliva Lõuna-Eesti arstikeskuste vastutav arst, kõrva-nina-kurguarst dr Kristel Kivisild ning Meliva arengu- ja tööheaolujuht Kätriin Kade.

Meliva arstikeskuste meditsiinijuht, üldarst dr Andreas Abel

Dr Andreas Abel on hariduselt arst. Ühendettevõtte Meliva arstikeskustes tegutseb Abel meditsiinijuhina, mis toob tema vastutusalasse teenuste arendamise ja kvaliteedi tagamise.

Dr Abel on Soomes töötanud üldarstina erinevates esmatasandi valdkondades ning tema erilised huvipunktid on erakorraline meditsiin ning geriaatrilised patsiendid.

Lisaks kliinilisele tööle on Abel varasemalt tegutsenud juhtivatel ametikohtadel Soome ja Eesti raviasutustes.

Meliva Lõuna-Eesti arstikeskuste vastutav arst, kõrva-nina-kurguarst dr Kristel Kivisild

Kõrva-nina-kurguarst dr Kristel Kivisild on Meliva Tartu kliinikus tegutsenud 2022. aasta juunikuust. Kõrva-nina-kurguarsti vastuvõttude kõrval tegutseb arst Meliva Lõuna-Eesti piirkonna arstikeskuste ravijuhina.

Dr Kivisild kuulub Eesti Kõrva-nina-kurguarstide ja Pea- ja Kaelakirurgide Seltsi juhatusse ning on varasemalt töötanud Valga Haigla ravijuhina.

Meliva arengu- ja tööheaolujuht Kätriin Kade

Meliva arengu- ja tööheaolujuht Kätriin Kade on ettevõtte töötervishoiu ja eriarstiabi valdkonna esmane nõustaja ja personalipartner.

Meliva inimeste ja organisatsiooni arengu eest vastutavas üksuses tegutsetakse üheskoos suutervise, töötervise ja eriarstiabi valdkonna heaks.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.