Qvalitas ootab 50+ vanuses inimesi vaktsineerimisele Narva mnt keskuses, Tallinnas

Qvalitas Arstikeskus koostöös Haigekassaga pakub 50+ vanuserühmas inimestele broneerimiseks Vaxzevria (varasemalt AstraZeneca) vaktsineerimisaegu Tallinna Narva mnt 7 asuvas keskuses. Vabasid aegasid lisandub vastavalt nõudlusele igapäevaselt ning neid on võimalik broneerida tööpäeva jooksul helistades Qvalitase registratuuri telefoninumbrile 605 1500.

Qvalitas Arstikeskuse teenindusjuhi Anneli Mäeotsa sõnul on ettevõte teinud vaktsineerimisi alates veebruarist. Qvalitas Arstikeskus on viinud läbi nii eesliinitöötajate, 50+ kui ka 16+ vanuserühmade vaktsineerimisi. Kokku on manustatud 24000 vaktsiinidoosi ning esimese ja teise doosi broneeringuid on veel ligi 7000.

„Arvestades patsiendiportaalile ja riigiinfo telefonile langenud koormust seoses vaktsineerimisaegadega, pakume täiendavat võimalust 50+ vanuserühmale broneerida endale Vaxzevria vaktsineerimisaeg läbi Qvalitase kõnekeskuse. Hetkel räägime kümnetest vabadest aegadest, kuid lisame neid iga päev juurde vastavalt sellele, kuidas ajad täituvad,“ selgitas Mäeots.

Qvalitase registratuuri numbril 605 1500 on võimalik helistada E-N 8.00-18.00 ja R 8.00-17.00

Patsiendiportaalis broneeritud aegadega seoses palub Qvalitas Arstikeskus pöörata tähelepanu broneerimise järgselt saadud teavitusele, kus on kirjas, millises asukohas toimub vaktsineerimine. Teise vaktsineerimisdoosi aeg ja koht lepitakse kokku kohapeal.

Lisaks Narva mnt 7 asukohale vaktsineerib Qvalitas ka Ülemiste linnakus lähestikku asuvates hoonetes, Valukoja 7 ja Valukoja 8. Ülemistele tulles on soovitatav varuda aega seoses linnakus toimuvate teetöödega.

Lisainfo:

Maarja Pehme

maarja.pehme@qvalitas.ee

5536566

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.