Qvalitas Arstikeskus liitus Mehiläisega

Qvalitas Arstikeskus ja Unimed Grupp liitusid Soome juhtiva tervishoiuettevõttega Mehiläinen

Qvalitas Arstikeskuse ja Unimed Grupi strateegiliseks omanikuks sai pikaaegse tervishoiukompetentsiga Soome meditsiiniettevõte Mehiläinen. Tehinguga siseneb eriarsti-, hoolekande-, töötervise ja hambaraviteenuseid pakkuv Mehiläinen Eesti turule, omandades ettevõtetes 100%-lise osaluse. Uus strateegiline omanik jätkab mõlemas ettevõttes tänase brändinime ja juhatusega. Tehingu toimumisel teenuste osutamise tingimused ei muutu.

Qvalitase ja Unimedi senine omanik, Baltikumi juhtiv erakapitali investeerimisfirma BaltCap, väljub ettevõtetest pärast viie aasta pikkust edukat koostööd. BaltCapi juhtivpartner Martin Kõdari sõnul on see loomulik samm ettevõtete edasiseks kasvuks.

“Meil oli erakordne võimalus aidata kaasa Eesti juhtivate eratervishoiuettevõtete hulka kuuluvate Qvalitase ja Unimedi arengule, investeerides kliinikute ja meditsiiniseadmete uuendamisse ning panustades töökeskkonna parendamisse. Täname Unimedi ja Qvalitase professionaalset meditsiinipersonali ja juhtkondi viljaka koostöö eest. Hea meel on anda ettevõtted üle valdkonna ühele juhtivale tegijale, väärtustame Mehiläineni laiapõhjalist kogemust  tervishoiuvaldkonnas ja usaldame nende visiooni ettevõtete edasisel arengul.“

“Qvalitas ja Unimed on tervishoiuvaldkonnas oma segmentides liidrid nii ravikvaliteedi, käibe kui ka klientide rahulolu poolest. Oleme aastaid jälginud nende tegevuse arengut – mõlema ettevõtte tervishoiutöötajate kõrge tase ravi pakkumisel ja asjatundlikkus valdkonna arendamisel on olnud muljetavaldavad,” märkis Mehiläineni juhatuse esimees Janne-Olli Järvenpää.

“Uue omanikuna toetab Mehiläinen ravikvaliteedi ja patsiendikogemuse pidevat arengut ka edaspidi. Selle juures tuleb kindlasti kasuks meie pikaajaline kogemus traditsiooniliste meditsiiniteenuste ja uute patsiendikesksete digilahenduste ühendamisel,” lisas Järvenpää.

Qvalitas Arstikeskuse juhatuse esimehe Tõnu Veldi sõnul on kogu tervishoiu valdkond olnud viimase viie aasta jooksul kiires muutumises ning tänu heale koostööle senise suuromaniku BaltCapiga on Qvalitas teinud suured sammud edasi oma teenuste arendamisel ja kvaliteedi tõstmisel nii töötervishoius kui ka üld- ja eriarstiabiteenustes.

„Koostöö Mehiläineniga kiirendab seniseid arenguid ning võimaldab võtta kasutusele innovatiivseid ja patsiendikeskseid lahendusi, mis muudaksid ennetava meditsiini ja tervisekahjude vältimise inimeste jaoks veelgi tulemuslikumaks,“ sõnas Velt.

Unimed Grupi juhatuse esimees Marja-Liisa Alop näeb, et koostöö tervishoiusektoris nii kogenud omanikuga avab mitmeid uusi võimalusi arenguks.

„Tänu sellele avaneb meil ligipääs uuel tasemel erialaseks kogemustevahetuseks nii ravitöös, kliinikute juhtimises kui ka patsientidele veelgi parema kogemuse pakkumiseks. Nii meie kui Mehiläineni jaoks on oluline pakkuda kõrge kvaliteediga ravi ja tagada parimad töötingimused meie meeskonnale, milleks koos on kindlasti rohkem võimalusi,“ sõnas ta.

Tehinguga omandab Mehiläinen Unimed Grupi ja Qvalitas Arstikeskuse valdusettevõttest DenCap 100%-lise osaluse, hinda pooled ei avalikusta. Tehing saab jõustuda pärast konkurentsiametilt loa saamist.

Lisainformatsioon

Mehiläinen on rohkem kui 100-aastase kogemusega Soome tervishoiuettevõte, millel on teiste meditsiiniteenuste kõrval laiapõhjaline kompetents ka töötervishoius ja hambaravis. Kõrge ravikvaliteedi kõrval on Mehiläinen hinnatud oma kaasaegsete patsiendile suunatud digilahenduste kasutamise poolest. Mehiläinen tegutseb täna rohkem kui 540 asukohas üle Soome. Lisaks pakub Mehiläinen teenuseid veel Rootsis ning oma digilahendusi rahvusvahelisele turule. Kokku töötab ettevõttes 22 300 inimest, kes pakuvad meditsiinilist abi ja tuge aastas umbes 1,3 miljonile inimesele.

Rohkem informatsiooni leiab siit: https://www.mehilainen.fi/en/company-information/mehilainen-as-a-company

Qvalitas Arstikeskus on Eesti suurim ja kõige pikaajalisema kogemusega töötervishoiuteenuse pakkuja. Qvalitas osutab professionaalset üld- ja eriarstiteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil. Statsionaarsed esindused paiknevad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Põlvas ja Võrus ning lisaks kuulub ettevõttele viis mobiilset üksust. Kokku toimub Qvalitases ligi 100 000 visiiti aastas, ettevõttes töötab 257 meditsiini ja muu ala spetsialist ning 2020. aasta käive oli 9,1 miljonit eurot.

Rohkem infot: www.qvalitas.ee

Unimed on Eesti juhtiv hambakliinikute ja -laborite grupp, mis pakub kõiki suutervisega seotud teenuseid. Gruppi kuulub seitse hambakliinikut ja kolm -laborit, mis tegutsevad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Lisaks pakutakse hambaraviteenuseid veel viies ravikabinetis üle Eesti. Unimed Grupis töötab kokku 402 oma ala tippspetsialisti, grupi käive oli möödunud aastal kokku 22 miljonit eurot.

Rohkem infot: www.unimed.ee

BaltCap on Baltikumi juhtiv era- ja riskikapitali ettevõte, mis investeerib kasvule suunatud Baltimaade ettevõtetesse ning finantseerib ettevõttete väljaoste ja infrastruktuuriprojekte. Tänaseks on BaltCapi hallatud investeerimisfondide kogumaht üle 650 miljoni euro ning ettevõte on teinud üle 100 platvorminvesteeringu. BaltCapi eesmärk on koostöös omanike ja juhtkondadega kasvatada kohalikest ettevõtetest rahvusvahelise mastaabiga jätkusuutlikud äriliidrid. BaltCapi meeskonda kuulub üle 30 investeerimisvaldkonna professionaali Tallinnas, Riias, Vilniuses, Varssavis, Helsingis ja Stockholmis.

Lisainformatsioon: www.baltcap.com

Tehinguga omandab Mehiläinen Unimed Grupi ja Qvalitase Arstikeskuse valdusettevõttest DenCap 100%-lise osaluse, hinda pooled ei avalikusta. Tehing saab jõustuda pärast konkurentsiametilt loa saamist.LisainformatsioonMehiläinen on rohkem kui 100-aastase kogemusega Soome tervishoiuettevõte, millel on teiste meditsiiniteenuste kõrval laiapõhjaline kompetents ka töötervishoius ja hambaravis. Kõrge ravikvaliteedi kõrval on Mehiläinen hinnatud oma kaasaegsete patsiendile suunatud digilahenduste kasutamise poolest. Mehiläinen tegutseb täna rohkem kui 540 asukohas üle Soome. Lisaks pakub Mehiläinen teenuseid veel Rootsis ning oma digilahendusi rahvusvahelisele turule. Kokku töötab ettevõttes 22 300 inimest, kes pakuvad meditsiinilist abi ja tuge aastas umbes 1,3 miljonile inimesele.Rohkem informatsiooni leiab siit: https://www.mehilainen.fi/en/company-information/mehilainen-as-a-company.Qvalitas Arstikeskus on Eesti suurim ja kõige pikaajalisema kogemusega töötervishoiuteenuse pakkuja. Qvalitas osutab professionaalset üld-ja eriarstiteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil. Statsionaarsed esindused paiknevad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Põlvas ja Võrus ning lisaks kuulub ettevõttele viis mobiilset üksust. Kokku toimub Qvalitases ligi 100 000 visiiti aastas, ettevõttes töötab 257 meditsiini ja muu ala spetsialist ning 2020. aasta käive oli 9,1 miljonit eurot. Rohkem infot: www.qvalitas.ee.Unimed on Eesti juhtiv hambakliinikute ja -laborite grupp, mis pakub kõiki suutervisega seotud teenuseid. Gruppi kuulub seitse hambakliinikut ja kolm -laborit, mis tegutsevad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Lisaks pakutakse hambaraviteenuseid veel viies ravikabinetis üle Eesti. Unimed Grupis töötab kokku 402 oma ala tippspetsilisti, grupi käive oli möödunud aastal kokku 22 miljonit eurot.Rohkem infot:www.unimed.ee.BaltCap on Baltikumi juhtiv era-ja riskikapitali ettevõte, mis investeerib kasvule suunatud Baltimaade ettevõtetesse ning finantseerib ettevõttete väljaoste ja infrastruktuuriprojekte. Tänaseks on BaltCapi hallatud investeerimisfondide kogumaht üle 650 miljoni euro ning ettevõte on teinud üle 100 platvorminvesteeringu. BaltCapi eesmärk on koostöös omanike ja juhtkondadega kasvatada kohalikest ettevõtetest rahvusvahelise mastaabiga jätkusuutlikud äriliidrid. BaltCapi meeskonda kuulub üle 30 investeerimisvaldkonna professionaali Tallinnas, Riias, Vilniuses, Varssavis, Helsingis ja Stockholmis. Lisainformatsioon: www.baltcap.com.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.