Qvalitas Arstikeskus jätkab vaktsineerimisega 7 päeval nädalas

Alates jaanuarist vaktsineerib Qvalitas Arstikeskus seitsmel päeval nädalas nii Tallinnas kui Tartus.

Vaktsineerimist teostame igal nädalapäeval järgmistes keskustes:

  • QVALITAS TARTU – Riia 2, Tartu (Kvartali 3. korrus) – eelregistreerimisega
  • QVALITAS VALUKOJA – Valukoja 7, Tallinn (Ülemiste Tervisemaja 3. korrus) – eelregistreerimata, eelregistreerimisega (sooviga tulla kindlal kellaajal)

Qvalitase teistes esindustes Tallinnas ja mujal Eestis toimub vaktsineerimine tavapäraselt tööpäevadel.

Lisaks arstikeskustes vaktsineerimisele liigub erinevates Eestimaa piirkondades ka Qvalitas Arstikeskuse vaktsineerimisbuss, mille graafikul saab silma peal hoida SIIN .

Esimesed, teised ja tõhustusdoosid

Qvalitases on võimalus manustada nii esimesi, teisi kui tõhustusdoose. Esimese doosi tegemisel väljastab vaktsineerija alati ka teise doosi aja.

Juhul kui mingil põhjusel on vaja teise doosi aega või asukohta muuta, siis tuleb aeg tühistada ning uue aja saab valida kas üleriigilises digiregistratuuris või helistades riigiinfo telefonil 1247.

Kasutades koroonakaitse kalkulaatorit saate lihtsa ülevaate läbitud vaktsineerimiskuuri, tõendi kehtivuse ja järgmise vaktsineerimise soovitusliku kuupäeva kohta. Ühtlasi annab kalkulaator soovitusi ka neile, kes ei ole veel vaktsineerima jõudnud ning soovivad nö otsast alata. 

Vaktsineerima tulijal palume kaasa võtta isikut tõendava dokumendi – pass või ID-kaart. Ühtlasi tuleb varuda aega, et 15 minutit peale süsti meedikute vahetus läheduses veeta ning enda enesetunnet jälgida. Palume riietuda mugavalt, et süstimiseks saaks paljastada käsivarre.

Info ja broneerimine

Vaktsineerimisele saab registreerida helistades telefonil 1247 (iga päev kell 8-20). Elektrooniliselt saab end kirja panna www.digiregistratuur.ee keskkonnas. Vanem või eestkostja saab keskkonnas aja broneerida ka alaealisele lapsele.

Kui vajate vaktsineerimisele eelnevalt nõustamist, soovitame esmalt konsulteerida oma perearstiga või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220 või 634 66 30.

Rohkem infot Eestis kasutusel olevate COVID-19 vaktsiinide kohta leiab aadressilt Vaktsiinid – vaktsineeri.ee ning Covid-19 vaktsiinid | Ravimiamet

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.