Perearsti tava- ja kaugvastuvõtud ehk millal võiksin külastada perearsti?

Qvalitas Arstikeskuse perearstid on toeks haiguste ennetamisel, diagnoosimisel ja jälgimisel. Perearst on oluline võtmeisik tervishoiusüsteemis, kes kuulab teie mure ning viib teid vajadusel kokku juba vastava eriala spetsialistiga. Tema pädevuses on väljastada ka tervisetõendeid ning vormistada digiretsepte. Tuletame meelde, et meie perearstide vastuvõtule sobib tulla ka end täiesti tervena tundval inimesel, kes vajab tervisealast nõu ning soovib astuda sammu paremate tervisealaste harjumuste kujundamiseks.

Kas võiksin tulla keskusesse või oleks parem helistada?

Teostame jätkuvalt nii tava- kui kaugvastuvõtte.

Kaugvastuvõtu puhul on võimalik valida telefonikonsultatsiooni ning Teams programmis toimuva video-vastuvõtu vahel.

Nõustame teid teile sobivaimal moel.

Kas perearsti vastuvõtule tuleb alati aeg broneerida?

Jah, tavavastuvõtu ning kaugvastuvõtu puhul tuleks toimida järgnevalt:

  • Perearsti tavavastuvõtule olete teretulnud ise aja broneerima meie iseteeninduskeskkonnas;
  • Perearsti kaugvastuvõtu aja kokku leppimiseks pöörduge meie kõnekeskusesse 605 1500 – nõustame teid vabade aegade osas ning lepime kokku kaugvastuvõtuks sobivaima viisi (video, kõne).
Mis on perearsti teenuste hinnakiri?
Perearsti vastuvõtt55,00 €
Perearsti korduv vastuvõtt35,00 €
Perearsti kaugvastuvõtt55,00 €
Perearsti korduv kaugvastuvõtt35,00 €
Digiretsepti vormistamine15,00 €
Kuidas toimub tasumine?
  • Teenuste eest tasumine toimub kohapeal sularahas või kaardiga. Kaugvastuvõtu puhul vormistakse arve peale vastuvõttu ning saadetakse teile e-posti.
  • Teenindame isikut tõendava dokumendi alusel (ID kaart / pass / juhiluba)
  • Kui teil ei ole võimalik ettenähtud kuupäeval või kellajal vastuvõtule tulla, palume meie registratuure varakult ette teavitada.

Tähelepanu: Kui olete koroonaviirusesse nakatunud, siis palume mitte külastada Qvalitas Arstikeskust enne täielikku tervenemist.

Tuletame meelde, et COVID-19 kinnitatud haige lähikontaktne peab jääma eneseisolatsiooni, mille puhul kehtivad inimesele samad nõuded, mis Vabariigi Valitsuse korralduses karantiini korral. Terviseameti juhis lähikontaktsele: Lähikontaktse juhis | Terviseamet

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.