Muudatused vaktsineerimise korralduses

Qvalitas Arstikeskuses vaktsineeritakse AstraZeneca koroonavaktsiiniga. 07.04.21 jõudis Qvalitas Arstikeskusse immunoprofülaktika komisjoni uus otsus. Sellest tulenevalt tuli vaktsineerimisega seonduvat tööd ümber korraldada.

Muudatused seoses uue otsusega

Alla 60-aastastele ei ole lubatud AstraZeneca vaktsiini 1. doosi manustamisega alustada. Tulenevalt otsusest tühistati ning tühistatakse juba kokkulepitud alla 60-aastaste eesliinitöötajate esimeste dooside vaktsineerimise ajad.

Täname mõistva suhtumise eest ja vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Edasised võimalused

Qvalitas Arstikeskus teeb koostööd Haigekassaga ning ootab edasise tegevuskava osas juhiseid. AstraZeneca koroonavaktsiini teise doosi manustamine on käesoleval hetkel lubatud ning see töö algab plaanipäraselt järgmise nädala alguses.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.