Meliva tervitab dermatoloogia valdkonna juhti!

Rõõm on teile tutvustada meie uut kolleegi dr Alina Brokki, kelle rolliks Melivas on dermatoloogia valdkonna juhtimine ja esteetilise meditsiini arendamine.

Dr Brokk on üles kasvanud arstide perekonnas – tema lähisugulasteks on sisearst, spordiarst ja nahaarst.

Pärast ülikooliõpinguid Tartus otsustas Alina spetsialiseeruda sisearsti erialale, et tegeleda siseelundite haiguste diagnostika ja raviga nii Eestis kui ka Soomes.

Üsna pea sai aga selgeks, et just naha tervis ja selle eest hoolitsemine on kujunemas arstile südameasjaks.

“Tegin suure otsuse alustada teist residentuuri algusest peale ja pole seda kordagi kahetsenud. Ma tõesti armastan oma tööd!”, tõdeb Alina Brokk.

Enese järjekindel täiendamine annab mõista arsti soovist olla oma eriala tippspetsialist. Viimastel aastatel on dr Brokk väisanud seminare ja töötubasid muuhulgas nii Prantsusmaal, Hispaanias, Itaalias, Rootsis kui Šveitsis.

„Kui võimalus avaneb, siis võtan osa erialastest täiendkursustest, mis avardavad minu silmaringi ning loovad uusi võimalusi patsientidele,“ täpsustab dr Brokk.

Esteetiline meditsiin on tegelikult akadeemilisele meditsiinile palju lähemal, kui oskame arvata. Näiteks nahamoodustiste dermatoskoopiline uurimine on akadeemiline, aga healoomuliste moodustiste laseriga eemaldamine juba esteetiline. Nahahaigustest on oluline rääkida, sest need võivad mõjutada meie elu sama palju kui iga muu haigus.

“Näen igapäevases praktikas, kuidas nahaga seotud probleemid mõjutavad inimesi. Näiteks raskekujuline akne või tugev higistamine võivad meie enesekindlust ja ka vaimset tervist oluliselt mõjutada,” räägib Alina.

Et dr Brokk liitub meie meeskonnaga kaunil kevadisel ajal, siis palusime temalt üht üleskutset just praguseks hooajaks.

“Kevad ja päike on Eestis igal aastal kauaoodatud! Küll aga palun mitte kaotada valvsust ja kaitsta vähemalt SPF30 kreemidega oma nahka – kevadel on selleks nägu, suvel juba terve keha.

Hoiame nahka ilusa ja tervena!”

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.