Avaleht > Meediatoimingud

Meediatoimingud

Meediapäringud

Birgit Rootsi

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

birgit.rootsi@unimed.ee

Tel +372 520 20 49

Meedialoa taotlemine

Vastavalt Meliva (endise nimega Qvalitas) Arstikeskuse eeskirjadele toimub pildi, video, heli või muu salvestise jäädvustamine vaid kokkuleppel Meliva Qvalitas AS juhtkonna või viimase poolt volitatud isiku(te)ga. Salvestatud materjal vaadatakse üle Meliva Qvalitas AS juhtkonna või volitatud isikute poolt. Kinnitamise järgselt võib autor selle avalikustada vaid kokkulepitud keskkondades ning kokkulepitud eesmärkidel ning sealjuures ei tee maine ega muud sorti kahju Meliva Qvalitas AS ettevõttele, selle töötajatele ega patsientidele.

Keelatud meediatoimingud

Keelatud on filmida, salvestada ja pildistada Meliva Qvalitas AS keskuse ruumides (lisaks avatud alale ka WCdes, garderoobides, kabinettides ja muudes piiratud nähtavusega väljades), tervisebussides ning muudes esindustes ja Meliva Qvalitas AS ettevõtte poolt loodud tööpunktides ilma Meliva Qvalitas AS ettevõtte juhtkonna või volitatud isikute vastavasisulise kirjaliku loata. Töötajate, patsientide ning keskustes viibijate jäädvustamine on keelatud. Kolmandate isikute eravestluste salvestamine ja filmimine on keelatud kõikides ruumides.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.