Avaleht > Meediatoimingud

Meediatoimingud

Meedialoa taotlemine

Vastavalt Qvalitas Arstikeskuse eeskirjadele toimub pildi, video, heli või muu salvestise jäädvustamine vaid kokkuleppel Qvalitas Arstikeskus AS juhtkonna või viimase poolt volitatud isiku(te)ga. Salvestatud materjal vaadatakse üle Qvalitas Arstikeskus AS juhtkonna või volitatud isikute poolt. Kinnitamise järgselt võib autor selle avalikustada vaid kokkulepitud keskkondades ning kokkulepitud eesmärkidel ning sealjuures ei tee maine ega muud sorti kahju Qvalitas Arstikeskus AS ettevõttele, selle töötajatele ega patsientidele.

Meediapäringud

maarja.pehme@qvalitas.ee

+372 59063671

Keelatud meediatoimingud

Keelatud on filmida, salvestada ja pildistada Qvalitas Arstikeskus AS keskuse ruumides (lisaks avatud alale ka WCdes, garderoobides, kabinettides ja muudes piiratud nähtavusega väljades), tervisebussides ning muudes esindustes ja Qvalitas Arstikeskus AS ettevõtte poolt loodud tööpunktides ilma Qvalitas Arstikeskus AS ettevõtte juhtkonna või volitatud isikute vastavasisulise kirjaliku loata. Töötajate, patsientide ning keskustes viibijate jäädvustamine on keelatud. Kolmandate isikute eravestluste salvestamine ja filmimine on keelatud kõikides ruumides.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.