Kuidas Qvalitase digikliinikut kasutada?

Olgu see kodukontorisse suundunud või lähetuses viibiv töötaja, abi on ühtviisi kiire, kvaliteetne ja sõltumatu ning mis peamine – kättesaadav.

  • Avage digikliinik Qvalitas Arstikeskuse kodulehel

www.qvalitas.ee – kasutage endale sobivat brauserit ning logige sisse kas erakliendina või ärikliendi töötajana.

  • Alustage vestlust digikliiniku arstiga

Digikliiniku vestlusaknas saate kirjeldada tekkinud sümptomeid enda sõnadega ning vastata küsimustele. Sümptomite kaardistus on vabatahtlik ning soovi korral võite suunduda kohe arstiga vestlema.

  • Arst vastab reaalajas minutite jooksul

Arst esitab üksikasjalikke küsimusi, et teie tervislikust seisundist selge ülevaade saada ning hiljemalt kümne minuti jooksul vastata. Arstiga toimunud vestluse ajalugu saate ka hiljem keskkonnas vaadata. Vajadusel väljastatakse teile retsept, erandkorras saab arst väljastada ka saatekirja täiendavateks uuringuteks, analüüsideks.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.