Koroonatestimine Raplas

Rapla haigla lõpetas 6. novembril koroonatestimise ning alates 8. novembrist saavad elanikud end testida uues uues asukohas – turu eesolevas parklas asuvas telgis, sissepääsuga Taara tänavalt. Testida saab sõidukist väljumata. Lisaks on võimalus jalakäijate testimiseks.

Qvalitas Arstikeskus koordineerib Rapla uues punktis avaliku testimise partnerina ning lisaks abistab ka kohalik meditsiinipersonal.

Proovivõtmine Qvalitase meedikute poolt on planeeritud nii hommikusse kui õhtusse kuni kella 18.30-ni. Tulemused saabuvad digilugu.ee keskkonda.

Aita hoida Eesti avatuna ning testi koroonaviiruse suhtes!

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.