Koroonatestimine Qvalitas Arstikeskuse Ülemiste esinduses

Juhime tähelepanu, et alates 2. juulist teostame koroonatestimist Tallinnas, Valukoja 7 kliiniku ruumides sees (PCR ja kiirtestimine).

Kui varasemalt osutasime teenust ka majaesises soojakus, siis nüüdsest on teenuse osutamine kolinud siseruumidesse.

Qvalitas Arstikeskus asub Ülemiste Tervisemaja 3. korrusel aadressil Valukoja 7.

Juhime tähelepanu, et nagu ka Ülemistel nii toimub kõikides teistes Qvalitase esindustes tasuliste proovide andmine keskustes sees, mitte proovivõtutelkides. Proovivõtutelkides osutame vaid avaliku testimise teenust saatekirjade alusel.

Teenuse osutamine

Teenuse saate mugavalt broneerida Qvalitas Arstikeskuse iseteeninduskeskkonnas.

Saabudes Ülemiste Tervisemaja 3. korrusele palume patsiendil alustuseks liikuda registratuuri alasse ning võtta järjekorranumber analüüsidele ja uuringutele. Seejärel saab patsient tasuda testi ja/või vastava sertifikaadi eest ning suunduda teenusele.

Tulemuste nägemine
  • PCR testi tulemus on patsiendile nähtav järgmisest tööpäevast alates.
  • Kiirtesti tulemuse saab patsient teada 30 minuti möödumisel kohapeal.

Juhul kui soovite PCR või kiirtesti tasulist sertifikaati (13€) Qvalitas Arstikeskusest, siis palume saabumisel registratuuritöötajat teavitada.

Millal mitte tulla

Ülemiste hingamisteede haigustunnuste esinemisel tasulist testimise teenust ei pakuta (nii kiirtestimine kui PCR). Juhime tähelepanu, et kiirtesti tulemus ei sobi riiklikult kehtestatud isolatsiooni ja liikumispiirangu lõpetamiseks.

Kuidas tühistada

Vähem kui 24h enne broneeritud aja saabumist ei saa patsient enam iseteeninduses aega tühistada, sellisel juhul palume broneeritud aeg tühistada kõnekeskuse kaudu 605 1500

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.