Koostöö kindlustusseltsiga PZU

PZU ja Qvalitase koostöös pääsevad töötajad kiiremini eriarsti vastuvõtule

Tööandja tervisekindlustusega inimeste arv on Eestis tõusnud ligi 42 500-ni

Kindlustusselts PZU alustas koostööd Qvalitas Arstikeskusega, et parandada eriarstiabi ning teiste meditsiiniteenuste kättesaadavust PZU tööandja tervisekindlustuse lepingut omavate ettevõtete töötajatele. Arstiabi vajajatel on ka digikliiniku kasutamise võimalus.

PZU pakutav tööandja tervisekindlustus on mõeldud organisatsioonidele, kes soovivad pakkuda töötajatele lisaväärtust ning kelle töötajad saavad nüüdsest oluliselt mugavamalt kasutada Qvalitase teenuseid. Vabatahtlik kindlustus täiendab riiklikku ravikindlustussüsteemi, teatasid ettevõtted.

„Kindlustusseltside liidu andmetel oli eelmise kvartali lõpu seisuga Eestis tööandja tervisekindlustuse sõlminud ligikaudu  1200 tööandjat kokku ligi 42 500 inimesele ning selle teenuse populaarsus kasvab. Kvaliteetset ja laiaulatuslikku erameditsiini teenust pakkuvad ettevõtted on tervisekindlustuses olulised partnerid, võimaldades meie klientidel pääseda kiiremini arsti vastuvõtule ning saada tasulisi raviteenuseid. Lisaks kipuvad tervisemured kimbutama inimesi õhtuti ja nädalavahetustel, kui perearsti tööpäev on läbi saanud. Sellisel juhul on lahenduseks Qvalitase Digikliinik, mis võimaldab arstiga konsulteerida ka õhtuti ja nädalavahetusel,“

ütles PZU tervise- ja isikukindlustuse tootejuht Kristel Solon

“Näeme, et Eestis jõudsalt toimiv vabatahtliku ravikindlustuse süsteem on üha kandvamat rolli võtmas. Digikliiniku puhul algab kõik arstist ning seda ümbritsevast tarkvarast. Arvestades patsientide tänaseid vajadusi ning ootusi on võrdväärselt oluline ka vabatahtliku ravikindlustuse võimalikult mugav kasutus,”

lisas Qvalitase äriarendus- ja digiteenuste juht Siim Tiidenberg

Pöördudes Qvalitase kliinikusse, ei pea PZU tervisekindlustuse klient kehtiva kindlustuskaitse ja limiidi olemasolul teenuse eest ise tasuma, vaid arveldus käib kindlustusseltsi ja Qvalitase vahel. Koostööpartneri poole pöördumisel tuleb kliendil tasuda vaid lepingust tulenev omaosalus (omavastutus). Digikliiniku visiiditasule omaosalus ei rakendu, 19,90-eurone visiiditasu arvestatakse maha ambulatoorse ravi hüvitislimiidist.

PZU on rahvusvaheline 200-aastase ajalooga kahjukindlustusselts, mis on Baltimaade üks juhtivaid kindlustusseltse. Iga seitsmenda Eesti elaniku vara on kindlustatud PZU-s ning ettevõte on alates 2020. aastast olnud Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu tunnustatud kindlustuspartner.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.