Avaleht > Koolitused

Koolitused

Vältimaks koroonaviiruse levikut pakub Qvalitas Arstikeskus kontaktõppe vormi asemel e-õpet.

Sisekoolitused

Tervislik toitumine

Registreeri end tervisliku toitumise koolitusele.

Registreeru

Sisekoolitused

Une tervis

Registreeri end kahele põnevale une tervise koolitusele. Üks meie koolitustest keskendub une kvaliteedi parandamisele, teine aga une tervisele öötöö ja vahetustega töö korral.

Registreeru

Sisekoolitused

Ergonoomika töökohal

Käesoleva koolituse eesmärgiks on tõsta töötajate teadlikkust ergonoomikast. Kuidas töötada oskuslikult ja optimaalse koormusega, vältimaks skeleti-lihaskonna vaevusi, ülekoormushaigusi ning liigset stressi? Koolituskeskuse lektoriteks on Qvalitas Arstikeskuse erialaspetsialistid.

Registreeru

Sisekoolitused

Luu-ja lihaskonna probleemid ja nende ennetamine

Koolitus annab ülevaate luu- ja lihaskonna probleemidest ning nende tekkepõhjustest ja ennetamismeetoditest

Registreeru

Sisekoolitused

Silma tervis

Silma tervise koolitus annab ülevaate peamistest murekohtadest ja probleemidest, mis võivad olla tingitud silmade ülekoormusest.

Registreeru

Sisekoolitused

Südame tervis

Koolitus keskendub südame-veresoonkonna haiguste ennetamisele ja varajasele avastamisele. Anname ülevaate,  milline roll on südame tervise säilitamisel tervislikel eluviisidel.Sisaldab praktilisi soovitusi mida jälgida igapäevases toitumises ja liikumises.

Registreeru

Sisekoolitused

Vaimne tervis

Qvalitas Koolitusasutus aitab leida tööandjal sobivad lahendused oma töötajate hea vaimse tervise saavutamiseks ja säilitamiseks. Meie koostööpartner on Meeletervis.Koolitusi saab tellida ettevõttesse sisekoolitusena erinevatel teemadel. 

Registreeru

Töötervishoid

UUDIS! Töötervishoiu ja tööohutuse täienduskoolitus I seaduse muudatused

Osale täienduskoolitusel, et saada ülevaade töötervishoiu- ja tööohutuse seaduse (TTOS) muudatustest, mis toimusid 01.01.2021 ja 01.03.2021 ja leiavad aset 01.05.2021 ja 01.09.2021.

Registreeru

Töötervishoid

Töötervishoiu- ja tööohutusalane koolitus | Esmane

Osalege töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe (24 ak h) koolitusel. Töötervishoiu ning tööohutuse korraldust ettevõttes reguleerib "Töötervishoiu ja tööohutuse seadus" (uus redaktsioon alates 01.01.2019), mis kohustab tööandjat pakkuma valitud töökeskkonnavolinikele ja määratud töökeskkonnanõukogu liikmetele töötervishoiu- ja tööohutusalast väljaõpet ja täienduskoolitust.Qvalitas Arstikeskuse Koolituskeskuse väljaõpe sobib ettevõtte juhile, töökeskkonnanõukogu liikmele, töökeskkonnaspetsialistile, töökeskkonnavolinikule, või töötajale, kes korraldab ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.

Registreeru

Esmaabi

Esmaabiandja koolitus | Täiendõpe

Osalege esmaabi täiendõppe (8 ak h) koolitusel. Võimalik on tellida koolitus ettevõttesse sisekoolitusena nii eesti, vene kui inglise keeles. Meie esmaabikoolitusi viivad läbi valdkonna praktikud, kes on registreeritud tervishoiutöötajate registris ning on litsentseeritud esmaabi koolitajad. Koolituse edukal läbimisel väljastatakse Tööinspektsiooni, ARKi jm asutuste poolt aktsepteeritav tunnistus.  

Registreeru

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.