Avaleht > Koolitused

Koolitused

Vältimaks koroonaviiruse levikut pakub Qvalitas Arstikeskus kontaktõppe vormi asemel e-õpet.

Südame tervis

Qvalitas Arstikeskuse perearst dr. Sergey Saadi räägib, mida Sinu süda tegelikult vajab, et püsida terve ja tugev. Kuulama on oodatud kõik huvilised, kes soovivad täpsemalt teada, kuidas südame tervise hoida ja haigusi ennetada.

Registreeru

Immuunsüsteem – organismi kaitsevõime ja selle toetamine

Tugev immuunsüsteem on hea tervise võti! Qvalitas Arstikeskuse perearst Dr. Sergey Saadi selgitab, mis on immuunsüsteem ja kuidas see töötab.

Registreeru

Sisekoolitused

Kontoritöötaja ergonoomika koolitus

Registreeri end ergonoomika koolitusele, et ennetada või leevendada võimalikke terviseprobleeme, mis on seotud kuvaritööga. Koolitus sobib väga hästi nii kontoritöötajatele kui ka neile, kes valdava osa oma tööpäevast kasutavad arvutit ning on istuvas asendis.

Registreeru

Sisekoolitused

Tervislik toitumine

Registreeri end tervisliku toitumise koolitusele.

Registreeru

Sisekoolitused

Une tervis

Registreeri end kahele põnevale une tervise koolitusele. Üks meie koolitustest keskendub une kvaliteedi parandamisele, teine aga une tervisele öötöö ja vahetustega töö korral.

Registreeru

Sisekoolitused

Ergonoomika töökohal

Käesoleva koolituse eesmärgiks on tõsta töötajate teadlikkust ergonoomikast. Kuidas töötada oskuslikult ja optimaalse koormusega, vältimaks skeleti-lihaskonna vaevusi, ülekoormushaigusi ning liigset stressi? Koolituskeskuse lektoriteks on Qvalitas Arstikeskuse erialaspetsialistid.

Registreeru

Sisekoolitused

Luu-ja lihaskonna probleemid ja nende ennetamine

Koolitus annab ülevaate luu- ja lihaskonna probleemidest ning nende tekkepõhjustest ja ennetamismeetoditest

Registreeru

Sisekoolitused

Silma tervis

Silma tervise koolitus annab ülevaate peamistest murekohtadest ja probleemidest, mis võivad olla tingitud silmade ülekoormusest.

Registreeru

Sisekoolitused

Südame tervis

Koolitus keskendub südame-veresoonkonna haiguste ennetamisele ja varajasele avastamisele. Anname ülevaate,  milline roll on südame tervise säilitamisel tervislikel eluviisidel.Sisaldab praktilisi soovitusi mida jälgida igapäevases toitumises ja liikumises.

Registreeru

Sisekoolitused

Vaimne tervis

Qvalitas Koolitusasutus aitab leida tööandjal sobivad lahendused oma töötajate hea vaimse tervise saavutamiseks ja säilitamiseks. Meie koostööpartner on Meeletervis.Koolitusi saab tellida ettevõttesse sisekoolitusena erinevatel teemadel. 

Registreeru

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.