Kevadkampaania: väärtustame naiste tervist!

Maikuu on pühendatud naiste tervisele. Osta BENU Apteegist või veebiapteegist mitteravimeid vähemalt 30€ eest ning registreeri ostutšekk, et osaleda põhjaliku naistele mõeldud tervisepaketi või Eucerini kinkekottide loosis. Auhindade kirjelduse ja kampaania reeglitega saad tutvuda SIIN: Naiste tervisekampaania koostöös Eucerini ja Qvalitasega (benu.ee)

Peaauhind: Qvalitase tervisepakett – naisele sinu elus

Põhjalik tervisepakett on väljatöötatud Qvalitas Arstikeskuse poolt ning koosneb eri uuringutest, mis annavad parima võimaliku ülevaate naise tervisest:

  • Põhjalik verepaneeluuring – annab hea ülevaate organismi ja immuunsüsteemi üldseisundist. 19 erinevat analüüsi aitavad hinnata südame-veresoonkonnahaiguste tekkeriske; maksa, neeru, sapiteede talitlust; avastada maksakahjustusi, maohaigusi, diagnoosida varast diabeeti või aneemiat; hinnata kilpnäärme talitlust & organismi rauavarusid ning vastupanuvõimet. Vereanalüüsile järgneb esmatasandi arsti konsultatsioon ning tulemusi on võimalik vaadata ka digikliinikust.
  • Omal valikul ühe eriarsti visiit – Qvalitas Arstikeskuses on patsiendil võimalik valida 300 eriarsti ja spetsialisti teenuseid enam kui 25 eri valdkonnast.
  • Siseelundite ultraheliuuring – kõhukoopa ultraheliuuringuga hinnatakse siseelundite seisundit, uuritakse nende kuju, suurust ja struktuuri (nt neerud, sapipõis, günekoloogilised elundid), et ennetada haigusi või täpsustada nende olemust.
  • Tulemuste kommenteerimine & konsulteerimine – siseelundite hindamisele järgneb tulemuste tõlgendamine koos eriarsti või spetsialistiga. Ultraheli vastuste osas nõustab patsienti soovi korral esmatasandi meditsiini arst digikliiniku kaudu.

Loosi võitjal on võimalik võidetud naiste tervisepaketti kasutada ise või see edasi kinkida.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.