Immuniseerimise lõpetamine peale COVID-19 vaktsineerimist

Qvalitas Arstikeskus alustas vaktsineerimisega 16.02.21 ning tänaseks süstime juba teisi doose. Alustasime eesliinitöötajate vaktsineerimisega ning vastavalt riiklikele korraldustele saame tänaseks vaktsineerida kõiki riskirühma kuuluvaid inimesi ning 50+ vanusegruppi kuuluvaid.

Võtke meiega ühendust estonia@qvalitas.ee

Kui olete meie juures esimese vaktsiinidoosi saanud, ent olete peale seda koroonaviirusega nakatunud, siis palun andke endast märku, kirjutades aadressil estonia@qvalitas.ee

Ajapikku võtab meie kõnekeskus ühendust nendega, kes ei ole enda teisele vaktsineerimisajale saabunud ning pole ka valitud aega tühistanud. See tähendab, et nende immuniseerimine on nö endiselt avatud.

Immuniseerimise lõpetatuks määramine

Kui olete ühe doosiga vaktsineeritud ning enne teise doosi saamist olete COVID-19 haigusesse haigestunud, siis võtke kindlasti meiega ühendust, et saaksime teie immuniseerimise märkida lõpetatuks. Antud märge immuniseerimisteatisel annab teile võimaluse taotleda sertifikaati tervise infosüsteemist.

Täname patsiente, kes on andnud meie senistele pöördumistele tagasisidet ja võtnud ise ühendust.

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.