Gripivaktsiinil nüüdsest talvine erihind!

Enne lähenevaid pühi tuletame meelde, et veel jõuad vaktsineerida end gripi vastu. Terviseameti andmetel on gripiviiruse levik laialdane, haigestunute seas on enim kuni 5-aastaseid lapsi. 48. nädalal kasvas ägedatesse respiratoorsetesse nakkustesse haigestumus 32% võrra, grippi haigestunute arv 207% võrra. Laboratoorselt kinnitati 43 gripiviiruse juhtu, millest kõik olid A-gripid. 

Qvalitase esindustes üle Eesti on saadaval täiskasvanutele mõeldud süstesuspensioon. Täiskasvanute vaktsiin on müügil hinnaga 20€.

Gripp, selle levik ja sümptomid

Gripp on viiruslik haigus, mille tundemärkideks on haiguse äkiline algus, kõrge palavik (38 °C ja rohkem), millele lisanduvad kas köha, pea-, kurgu- või lihasvalu või esineb hingamisraskuseid. Iga-aastane gripivastane vaktsineerimine on efektiivseim viis gripi ja selle tüsistuste vältimiseks.

Gripiviirus levib nakatunult inimeselt enne sümptomite ilmnemist, mistõttu on viiruse kiiret levikut kollektiivis raske peatada. Gripi vastu vaktsineerimine aitab peredel püsida üheskoos tervetena ja toetab tööandjat tervema töökeskkonna loomisel, luues eeldused töötajate haiguspäevade vähendamiseks ning sellest tulenevate töökorralduslike küsimuste tekkeks.

Vastunäidustused

Tea, et vaktsineerimine on vastunäidustatud:

  • Munavalgu ülitundlikkuse korral;
  • Vaktsiini mis iganes koostisosade ülitundlikkuse korral;
  • Ägeda palavikulise haiguse korral.

Broneerige vaktsineerimisele aeg Qvalitase iseteeninduskeskkonnas

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.