Avaleht > Ettevõttest

Ettevõttest

Meie Qvalitases ja Unimedis väärtustame tervena elatud elu. Leiame lahenduse igale terviseküsimusele – ennetusest ravini. Sinu tervis on meie jaoks oluline ning hoolitseme selle eest, et väiksest murest ei kasvaks suur.

Ühendasime jõud, et olla Sinu partner kõikides tervisega seotud küsimustes, eriarstiabist hambaravi ja töötervishoiuni. Kanname edaspidi uhkusega ühist nime MELIVA.

Meliva moodustab Eesti suurima erakliinikute võrgustiku, pakkudes turul kõige laiapõhjalisemat valikut eratervishoiu teenuseid.

Koos oleme veel tugevamad ning väärtustame tervena elatud elu.

Kõige laiapõhjalisem tervishoiuteenuste pakkumine ja üle-eestiline katvus

Meie selja taga on üle kahe aastakümne kogemusi, suur meeskond oma ala tippspetsialiste ning kõiki teenuseid pakkuv kliinikutevõrk koos mobiilsete tervisekabinettidega.

Meditsiiniettevõtetel on kokku 23 esindust, viis meditsiinilise erivarustusega tervisebussi ning kaugvastuvõtte võimaldav rakendus Digikliinik.

Ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil teenindada kliente neile sobival ajal ja sobivas kohas ning teha tervishoiuteenus kättesaadavaks kõikidele soovijatele.

Patsiendikeskne ja kõrgetasemeline ravi

Meie jaoks on oluline pakkuda kõrgetasemelist ja professionaalset teenust. Teenuse kvaliteedi tagavad aastatepikkune kogemus, kvalifitseeritud töötajaskond, nüüdisaegne meditsiinitehnoloogia ja head suhted koostööpartneritega.

Meie juures praktiseerivad oma erialade parimad arstid, kes on pühendunud teenuse kvaliteedile ning hindavad ja kaitsevad meie klientide privaatsust. Kokku töötab ettevõtetes üle 700 inimese.

Me väärtustame oma töötajaid, hindame nende oskusi, teadmisi ja eripärasid. Peame oluliseks töötajate võrdset kohtlemist ja tasustamist ning tunneme uhkust ühise arengu üle.

Hoitud terve elu

Mõtleme ja tegutseme suurelt, oleme uuenduste usku. Arendame pidevalt oma digiteenuseid, et tervise eest hoolitsemine oleks meie kliendile kiire, mugav ja lihtsasti kättesaadav. Anname oma igapäevatööga panuse meditsiini arengusse. Otsime pidevalt lahendusi, et me kõik saaksime elada pika ja terve elu.

Alates 2021. aasta kevadest kuuluvad Meliva brändi all tegutsevad Qvalitas ja Unimed Soome rohkem kui sajandipikkuse kogemusega tervishoiuettevõttele Mehiläinen. Meliva on emafirma Mehiläise rahvusvahelise brändi nimi, mis on kasutusel juba Rootsis ja Saksamaal.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.