Avaleht > Ettevõttest

Ettevõttest

Qvalitas Arstikeskus osutab professionaalset tervishoiuteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil. Meie tegevused hõlmavad üld- ja eriarstiteenuseid ning oleme Eesti suurim töötervishoiuteenuse pakkuja.

2022. aastal ühendas Qvalitas jõud Unimediga, et olla teie partner kõikides tervisega seotud küsimustes, eriarstiabist suutervise ja töötervishoiuni.

Koos oleme veel tugevamad ning väärtustame tervena elatud elu.

Kõige laiapõhjalisem tervishoiuteenuste pakkumine ja üle-eestiline katvus

Meie selja taga on üle kahe aastakümne kogemusi, suur meeskond oma ala tippspetsialiste ning kõiki teenuseid pakkuv kliinikutevõrk koos mobiilsete tervisekabinettidega.

Meie esindused paiknevad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Põlvas ja Võrus ning meil on viis meditsiinilise erivarustusega tervisebussi. Oleme teie jaoks olemas igas Eestimaa paigas.

Ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil teenindada kliente neile sobival ajal ja sobivas kohas ning teha tervishoiuteenus kättesaadavaks kõikidele soovijatele.

Patsiendikeskne ja kõrgetasemeline ravi

Qvalitase jaoks on oluline pakkuda kõrgetasemelist ja professionaalset teenust.

Teenuse kvaliteedi tagavad aastatepikkune kogemus, kvalifitseeritud töötajaskond, nüüdisaegne meditsiinitehnoloogia ja head suhted koostööpartneritega.

Meie juures praktiseerivad oma erialade parimad arstid, kes on pühendunud teenuse kvaliteedile ning hindavad ja kaitsevad meie klientide privaatsust.

Me väärtustame oma töötajaid, hindame nende oskusi, teadmisi ja eripärasid. Peame oluliseks töötajate võrdset kohtlemist ja tasustamist ning tunneme uhkust ühise arengu üle. Hindame turvalist ja meeldivat töökeskkonda.

Hoitud terve elu

Mõtleme ja tegutseme suurelt, oleme uuenduste usku. Arendame pidevalt oma digiteenuseid, et tervise eest hoolitsemine oleks meie kliendile kiire, mugav ja lihtsasti kättesaadav.

Anname oma igapäevatööga panuse meditsiini arengusse. Otsime pidevalt lahendusi, et me kõik saaksime elada pika ja terve elu.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.