Avaleht > Ettevõttest

Ettevõttest

Qvalitas Arstikeskus osutab professionaalset tervishoiuteenust haiguste ennetamise, varajase avastamise ja ravi eesmärgil. Meie tegevused hõlmavad üld- ja eriarstiteenuseid ning oleme Eesti suurim töötervishoiuteenuse pakkuja. Oleme tegutsenud 25 aastat.

Meie esindused paiknevad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Põlvas ja Võrus ning meil on viis meditsiinilise erivarustusega tervisebussi. Ligipääsetavus ja mobiilsus võimaldavad meil teenindada kliente üle Eesti, neile sobival ajal ja sobivas kohas ning teha tervishoiuteenus kättesaadavaks kõikidele soovijatele.

Qvalitas Arstikeskuse jaoks on oluline pakkuda kõrgetasemelist ja professionaalset teenust.

Selle tagavad aastatepikkune kogemus, kvalifitseeritud töötajaskond, nüüdisaegne meditsiinitehnoloogia ja head suhted koostööpartneritega.

Meie juures praktiseerivad oma erialade parimad arstid, kes on pühendunud teenuse kvaliteedile ning hindavad ja kaitsevad meie klientide privaatsust. Vastutustundliku ettevõttena on meile oluline, et ettevõtlus oleks aus ja läbipaistev.

Me väärtustame oma töötajaid, hindame nende oskusi, teadmisi ja eripärasid. Peame oluliseks töötajate võrdset kohtlemist ja tasustamist ning tunneme uhkust ühise arengu üle. Hindame turvalist ja meeldivat töökeskkonda.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.