Eelregistreerimiseta vaktsineerimine Tallinna Keskturul

Astri Grupp avab Keskturul ja Narva Fama Keskuses eelregistreerimiseta vaktsineerimispunktid. Vaktsineerimine avatakse juba sel nädalal – 16. juulil on võimalik vaktsineerida Narvas Fama keskuses ja 17. juulil Tallinna Keskturul. Qvalitas Arstikeskus teostab vaktsineerimist Tallinnas.

Vaktsineerimine avatakse juba sel nädalal – 16. juulil on võimalik vaktsineerida Narvas Fama keskuses ja 17. juulil Tallinna Keskturul.

“Astri Grupp mõistab mitme turu ja kaubanduskeskuse haldajana oma vastutust ning võimalusi aidata kaasa vaktsineerimise kiirendamisele, et aidata pidurdada koroonaviiruse kolmanda laine tekkimist.

Meil on hea meel olla sotsiaalministeeriumi ja terviseameti partneriks, pakkudes vaktsineerimiseks vajalikke pindu. Meie turge ja keskusi külastab päeva jooksul kümneid tuhandeid inimesi – eelregistreerimiseta vaktsineerimispunktide toomine inimeste igapäevasesse liikumistrajektoori on hea võimalus muuta vaktsineerimine senisest mugavamaks.”

Astri Grupi esindaja Tarmo Kleimann

Vaktsineerimise viivad läbi tervishoiuteenuse osutajad.

“Koostöös partneritega kinnitame esimesel võimalusel kõik vaktsineerimise kuupäevad. Praeguseks on paigas vaktsineerimine 16., 22. ja 29. juulil kell 16–19 Narvas. Lisaks on kinnitatud ka vaktsineerimine 17. juulil ja 22.–24. juulil kell 10–15 Tallinna Keskturul.”

Tarmo Kleimann

„Qvalitas Arstikeskuse meeskond on olnud riigi partner vaktsineerimistegevuse algusest peale, alustades eesliinitöötajate vaktsineerimisega. Meie kogemus näitab, et asukoht on määrava tähtsusega, mistõttu on hea meel koostöös riigi ning Astri Grupiga luua võimalused neile, kes siiani end vaktsineerida ei ole saanud.“

Qvalitas Arstikeskuse juhatuse esimees Tõnu Velt

Qvalitas Arstikeskuse meditsiinivaldkonna projektijuht Serli Raudseping koordineerib Keskturu vaktsineerimispunkti tööd ning on eesmärgiks võtnud Hiiumaal tehtu.

„Saime toona jõudsalt panustada soovitud 70%-lise hõlmatuse jõudmiseni. Tahame ka Tallinnas olla olemas nende jaoks, kel ei ole kas võimalust või tahtmist olnud siiani vaktsineerida.“

Qvalitas Arstikeskuse meditsiinivaldkonna projektijuht Serli Raudseping

Raudseping lisab, et keskuste ja turgude juures vaktsineerimine on sama turvaline kui vaktsineerimiskeskuses ning aitab kaasa viiruse leviku pidurdumisele.

„Kogenud tervishoiutöötajad hindavad vaktsineeritava terviseseisundit, vajadusel selgitavad vaktsineerimise kõrvalmõjusid ning viivad protseduuri läbi tervisebussis.“

Vaktsineerima tulles tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument ja arvestada ka 15-minutilise jälgimisajaga. Valida on võimalik ühedoosilise Jansseni ja kahedoosilise Pfizer-BioNTechi koroonavaktsiini Comirnaty vahel. Pfizeri vaktsiini puhul lepitakse kohapeal kokku ka teise doosi saamise koht ja aeg.

Tallinnas viib vaktsineerimist läbi Qvalitas Arstikeskus, Narva Fama Keskuses S Silmarõõm OÜ.

Keskturu liikluskorralduse osas toetab Ramudden OÜ. Vaktsineerimisele on õla alla pannud Balsnack International Holding ja Päästeamet.

Rohkem infot vaktsineeri.ee keskkonnas: Lähen vaktsineerima – vaktsineeri.ee

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.