Eelregistreerimiseta vaktsineerimine Lasnamäel, Mustamäel, Põhja-Tallinnas

Tallinlasi oodatakse pühapäeval, 18.07.21, terve perega vaktsineerima!

Pühapäeval, 18. juulil saab Tallinnas COVID-19 vastu vaktsineerida ette registreerimata nii Lasnamäel, Mustamäel kui ka Põhja-Tallinnas. Qvalitas Arstikeskuse meeskond vaktsineerib Lasnamäe Prisma kaubanduskeskuse parklas, Mustakivi tee 17 vahemikus 09.00-17.00.

Samal päeval on end vaktsineerinud inimestel võimalik käepaela alusel külastada kogu perega Tallinna Loomaaeda 70 protsendi võrra soodsama hinnaga. Kiiremaid vaktsineerijaid kostitab jäätisega Balbiino.

„Oodatud on kogu pere – võtke kaasa vanaema ja vanaisa, samuti teismelised lapsed, ja tulge lihtsalt kohale. Ennast ja oma lähedasi vaktsineerida on praegu väga õige tegu, sest vaid nii saavad sügisel koolid olla avatud, vanavanemad kohtuda lastelastega ning hoiame ära piirangud, mis seavad ohtu paljud töökohad. Eestis kasutatavad vaktsiinid on tõhusad ja kaitsevad ka uute viirusetüvede eest.“

Lääne-Tallinna Keskhaigla juht dr Arkadi Popov.
Vaktsineerimise perepäev toimub kell 9-17 järgmistes asukohtades:
  • Lasnamäe: Lasnamäe Prisma kaubanduskeskuse parklas, Mustakivi tee 17 (vaktsineerib Qvalitas Arstikeskus)
  • Põhja-Tallinn: Sõle spordikeskuse vaktsineerimiskeskuses, Sõle 40a (vaktsineerib Fertilitas)
  • Mustamäe: Kaja kultuurikeskuse vaktsineerimiskeskuses, Vilde tee 118 (vaktsineerib Lääne-Tallinna Keskhaigla)

Vaktsiiniks on Pfizer (Pfizer-BioNTech Comirnaty koroonavaktsiin sobib alates 12. eluaastast) ja täiskaitse saamiseks tuleb 6 nädala pärast teha teine doos. Lasnamäel on võimalik vaktsineerida ka ühedoosilise Jansseniga (sobib alates 18. eluaastast). Igas asukohas on plaanitud teha umbes 500 kaitsesüsti.

Et mitte elavas järjekorras oodata, on Tallinnas jätkuvalt iga päev võimalik end vaktsineerida ka aega eelnevalt kinni pannes, selleks tuleb helistada telefonile 1247 või broneerida aeg digiregistratuuris www.digilugu.

Nii näiteks on Sõle spordikeskusesse võimalik etteregistreerimisega aeg saada juba samaks päevaks, samuti saab aja mugavalt ja kiiresti kirja panna kaitsesüstiks Kaja kultuurikeskuses Mustamäel, Medicumi kliinikus Lasnamäel (Punane 61) või Qvalitas Arstikeskuses Ülemistel (Valukoja 7). Ilma eelregistreerimiseta võib jätkuvalt järgmise nädala jooksul sisse astuda Sõle spordikeskusesse, lisaks jätkab Confido Lasnamäe Centrumis.

Vaktsineerima tulles tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. 

Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4-6 kuud pärast tervenemist ja teha tuleb üks kaitsesüst.

Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Samuti kehtib vähemalt ühe aasta ELi vaktsineerimise digitõend, mis võimaldab lihtsamalt reisida ja ilma testimata ka Eestis paljude ürituste külastamist.

Liainfot COVID-19 vaktsineerimise kohta leiab veebilehelt www.vaktsineeri.ee

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.