Eelregistreerimiseta vaktsineerimine I Tallinn, Pärnu, Antsla, Võru

Viimastel nädalatel on Qvalitas Arstikeskus teostanud mitmeid eelregistreerimiseta vaktsineerimispäevi Tallinna Keskturul (17.07.21, 22.-24.07.21) ning Lasnamäe Prisma parkimisalal (18.07.21, 25.07.21).

Rõõm on olnud näha suurt hulka inimesi, kelle puhul võib arvata, et suureks motivatsiooniks oli vaktsineerimispunkti mugav asukoht ning kahtlemata ka imeilus suveilm. Täname kõiki vaktsineerimispunkti külastajaid ning ühtlasi ka partnereid soojade elamuste ning vajalike tingimuste loomise eest.

Jätkame tööd erinevates Eesti linnades. Tuletame meelde, et vaktsineerimine on 2021. aastal tasuta kõigile Eestis elavatele inimestele ja ka neile, kellel pole tervisekindlustust. Vaktsineerimine on vabatahtlik.

Hea meelega teeme teatavaks järgmised eelregistreerimiseta vaktsineerimispunktide kuupäevad ja asukohad ning lisaks toome välja, kuhu liigub meie mobiilne üksus:

AsukohtKuupäevKellaaegVaktsiinRegistreerimine
Antsla Tervisekeskus, vaktsineerimisruum06.08.2110.00-16.00Pfizer-BioNTech ComirnatyEelregistreerimiseta
Võru Gümnaasium, vaktsineerimisruum09.08.2110.00-16.00Pfizer-BioNTech ComirnatyEelregistreerimiseta
Pärnu Hea Toidu Festival Grillfest, vaktsineerimisbuss06.-07.08.2111.00-18.00Pfizer-BioNTech ComirnatyEelregistreerimiseta
Tallinna Pirukafestival, vaktsineerimisbuss01.08.2111.00-16.00Pfizer-BioNTech Comirnaty,
Janssen
Eelregistreerimiseta
  • Pfizer-BioNTechi Comirnaty on mRna vaktsiin, mis on mõeldud koroonaviiruse põhjustatud haiguse (COVID-19) vältimiseks 12-aastastel ja vanematel inimestel
  • Jansseni vaktsiin on koroonaviiruse poolt põhjustatud haiguse (COVID-19) vältimiseks mõeldud vaktsiin 18-aastastel ja vanematel inimestel

Vaktsiinialast lisainfot leiab Ravimiameti lehelt ning keskkonnast vaktsineeri.ee

Meelespea vaktsineerima tulijale
  • Nii vaktsineerimisruumis kui bussis töötame elava järjekorra põhimõttel, st eelnevalt pole vajalik registreerida
  • Kaasas peab olema isikut tõendav dokument
  • Palume varuda piisavalt aega ning riietuda selliselt, et õlavarre paljastamine oleks mugav
  • Saabudes peab iga vaktsineeritav täitma kontrollküsimustik ning tutvuda saab vaktsiini infolehega.
  • Peale süsti tuleb varuda 15 minutit enda tervisliku seisundi jälgimiseks

Alates 10.06.2021 saab patsiendiportaalis digilugu.ee endale luua Euroopa Liidu standardile vastava COVID digitõendi. Võimalik on luua kolme uut tõendit – enda vaktsineerituse, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse koroonatesti tulemuse tõendamiseks.

Rohkem infot Reisimine ja COVID-19 | Terviseamet ning Koroonaviirust, seotud otsuseid ja elukorraldust puudutavad küsimused-vastused (kriis.ee)

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.