Avaleht > Töötervishoid

Töötervishoid

UUDIS! Töötervishoiu ja tööohutuse täienduskoolitus I seaduse muudatused

Osale täienduskoolitusel, et saada ülevaade töötervishoiu- ja tööohutuse seaduse (TTOS) muudatustest, mis toimusid 01.01.2021 ja 01.03.2021 ja leiavad aset 01.05.2021 ja 01.09.2021.

Registreeru

Töötervishoid

Töötervishoiu- ja tööohutusalane koolitus | Esmane

Osalege töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe (24 ak h) koolitusel. Töötervishoiu ning tööohutuse korraldust ettevõttes reguleerib "Töötervishoiu ja tööohutuse seadus" (uus redaktsioon alates 01.01.2019), mis kohustab tööandjat pakkuma valitud töökeskkonnavolinikele ja määratud töökeskkonnanõukogu liikmetele töötervishoiu- ja tööohutusalast väljaõpet ja täienduskoolitust.Qvalitas Arstikeskuse Koolituskeskuse väljaõpe sobib ettevõtte juhile, töökeskkonnanõukogu liikmele, töökeskkonnaspetsialistile, töökeskkonnavolinikule, või töötajale, kes korraldab ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.

Registreeru

Töötervishoid

Töötervishoiu- ja tööohutusalane koolitus | Täiendkoolitus

Osalege töötervishoiu- ja tööohutusalasel täiendusõppe (8 ak h) koolitusel. Töötervishoiu ning tööohutuse korraldust ettevõttes reguleerib "Töötervishoiu ja tööohutuse seadus" (uus redaktsioon alates 01.01.2019), mis kohustab tööandjat pakkuma valitud töökeskkonnavolinikele ja määratud töökeskkonnanõukogu liikmetele töötervishoiu- ja tööohutusalast väljaõpet ja täienduskoolitust. Meie pakutud koolitused sobivad ettevõtte juhile, töökeskkonnanõukogu liikmele, töökeskkonnaspetsialistile, töökeskkonnavolinikule, või töötajale, kes korraldab ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.

Registreeru

Meie jaoks on oluline, et kliendid saaksid kvaliteetset ja professionaalset teenust, mille tagavad meie aastatepikkune kogemus, kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kaasaegsed meditsiinitehnoloogiad ja head suhted koostööpartneritega

Loe edasi
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.