Avaleht > Töötervishoid

Mis muutub töötervishoius ja tööohutuses 2023. aastal I Täienduskoolitus

Qvalitas Arstikeskus annab ülevaate 2023. aastaks planeeritud muudatustest Töötervishoiu ja tööohutuse seaduses. Väljaõpe sobib ettevõtte juhile, töökeskkonnanõukogu liikmele, töökeskkonnaspetsialistile, töökeskkonnavolinikule, või töötajale, kes korraldab ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.

Näita lähemalt

Töötervishoiu- ja tööohutusalane koolitus | Esmane

Osalege töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe (24 ak h) koolitusel. Töötervishoiu ning tööohutuse korraldust ettevõttes reguleerib "Töötervishoiu ja tööohutuse seadus" (uus redaktsioon alates 01.01.2019), mis kohustab tööandjat pakkuma valitud töökeskkonnavolinikele ja määratud töökeskkonnanõukogu liikmetele töötervishoiu- ja tööohutusalast väljaõpet ja täienduskoolitust. Qvalitas Arstikeskuse Koolituskeskuse väljaõpe sobib ettevõtte juhile, töökeskkonnanõukogu liikmele, töökeskkonnaspetsialistile, töökeskkonnavolinikule, või töötajale, kes korraldab ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.

Näita lähemalt

Töötervishoiu- ja tööohutusalane koolitus | Täiendkoolitus

Osalege töötervishoiu- ja tööohutusalasel täiendusõppe (8 ak h) koolitusel. Töötervishoiu ning tööohutuse korraldust ettevõttes reguleerib "Töötervishoiu ja tööohutuse seadus" (uus redaktsioon alates 01.01.2019), mis kohustab tööandjat pakkuma valitud töökeskkonnavolinikele ja määratud töökeskkonnanõukogu liikmetele töötervishoiu- ja tööohutusalast väljaõpet ja täienduskoolitust. Meie pakutud koolitused sobivad ettevõtte juhile, töökeskkonnanõukogu liikmele, töökeskkonnaspetsialistile, töökeskkonnavolinikule, või töötajale, kes korraldab ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.

Näita lähemalt
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.